Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Wacek

Wtyczki przy dźwigni zmiany biegów

Recommended Posts

Siema, znalazłem luźne wtyczki przy dźwigni zmiany biegów, do czego one mogą służyć?043596f59f0a8ef69e746a41b665f348.jpga0e5fb927b890207075b2355fc03f088.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Obie są do ASB. Wyżej do panelu, niżej bodajże do konwertera.

Edited by Misiek
  • Like 1
  • Thanks 1

Dzięki, nawet by się zgadzało, bo moje auto miało automatyczną skrzynię biegów, ale wyleciała i wskoczyła manualna.

Posted (edited)

Dokładnie patrząc po Twoich danych profilowych. A tak btw jak 3.2 z manualem - bo coś mi chodzi po głowie :D 

Edited by Misiek
  • Like 1

Osobiście nie narzekam, w dodatku mam na krótkiej skrzyni, więc dość szybko trzeba zmieniać biegi. W porównaniu z innymi omegami 3,2 w automacie jakimi jeździłem szukając auta, auto nabrało sporo wigoru i jest bardziej zrywne. Z szczegółów technicznych, niestety nie powiem Ci nic, ponieważ takie już kupiłem.

W dniu 1.10.2019 o 21:24, Misiek napisał:

Dokładnie patrząc po Twoich danych profilowych. A tak btw jak 3.2 z manualem - bo coś mi chodzi po głowie :D 

Ja to swapowałem z poprzednim właścicielem więc jakby jakieś pytania się narodziły to piszcie śmiało :)

W dniu 1.10.2019 o 21:37, Wacek napisał:

Osobiście nie narzekam, w dodatku mam na krótkiej skrzyni, więc dość szybko trzeba zmieniać biegi. W porównaniu z innymi omegami 3,2 w automacie jakimi jeździłem szukając auta, auto nabrało sporo wigoru i jest bardziej zrywne. Z szczegółów technicznych, niestety nie powiem Ci nic, ponieważ takie już kupiłem.

U ciebie siedzi skrzynia od 2.5 więc jest dość krótka :) A Bartek nie dał ci skrzyni od 2.2 dti(czyli takiej jak wychodzily w 3.2 policyjnych w manu)? Bo wiem że miał, ale chyba nie doczekała się montażu :)

• Like 1

Mam ja leży w garażu i czeka na montaż

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

• Like 1