Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
kmx

Omega B podświetlanie przycisków

Recommended Posts

Posted (edited)

Panowie i panie, koledzy i koleżanki! Pomóżcie! :D No mnie coś strzeli..

IMG_20190921_105250.thumb.jpg.a52084c890cce58030d5e771c69ce6aa.jpg

Chcę naprawić podświetlanie przyciskow na konsoli środkowej, tych poniżej panelu klimy. Wiecie, grzanie dup, roleta, itd. Jako że mam mv6 to mam tam cała kolekcje tych guziczków, tylko że podświetlanie działa tylko w trzech, czasem jeszcze ze dwa zatrybią :f: Kiedyś je rozbierałem, coś tam podgrzewalem żeby łączyło -pomoglo ale na krótko. 

No i tu moja prośba -na pewno ktoś z Was zmieniał te podświetlanie na diody LED. Prosiłbym o jakiś poradnik, zdjęcia jakich diod użyć, jak je wlutowac żeby było dobrze, jaki kolor diody zastosować by mieć dalej taki kolor podświetlenia jak fabryka itd. Elektryk że mnie żaden, niby parę razy już robiłem takie rzeczy jak wymiana żarówek w różnorakich przełącznikach na diody ale zawsze to wychodziło tak no.. średnio, potem zawsze wychodziło jakieś podkładanie papierków pod włącznik żeby tak jasno nie świeciło, albo sklejanie połamanego plastiku itd :f:  O ilości zmarnowanych diod już nie mówię :lol:

Więc przy okazji Omegi wolałbym posłuchać kogoś kto już to przerabiał, żeby nie robić fuszerek. :)

Z góry dzięki i sorry że tak się rozpisałem. :)

Edited by kmx

• Thanks 1

Dzięki wielkie :love: Lamus ze mnie straszny że tego nie znalazłem :mad2: :wacko:

9 godzin temu, kmx napisał:

żeby nie robić fuszerek.

Wymienić włączniki na nowe i oryginalne :rolf3:

• Haha 1