Jump to content
SZAJBUS_SzeF

Chińskie radia 2din -je to coś wort?

Recommended Posts

Spaliłem mojego soniacza :f:

Nie mam teraz kasy na markowe cuda i tak zerkam po tych chinolach i się zastanawiam - je to to możno?

Warto kupić takiego hułangho jangcy za 350ziko na Androidzie czy lepiej kupić za 400 jakiegoś używanego Pioneera?

Z tego co rozmawialem ze znajomym ktory ma znajomego w autokomisie to klada masowo chinole podnoszac znacznie wartosc aut i trafiaja sie raz na jakis czas jakies wadliwe ale generalnie opinie maja naprawde dobre bo za smieszne pieniadze kupujesz calkiem fajny sprzet tylko no name ale podobno bebechy maja calkiem zacne i fajnie to gra, kwestia pewnie jakis drobnych niuansow jak np brak muzyki w tle wychodzac do folderu glownego zeby znalezc inna piosenke

23 minuty temu, Grabarz napisał:

Z tego co rozmawialem ze znajomym ktory ma znajomego w autokomisie emoji16.png to klada masowo chinole podnoszac znacznie wartosc aut i trafiaja sie raz na jakis czas jakies wadliwe ale generalnie opinie maja naprawde dobre bo za smieszne pieniadze kupujesz calkiem fajny sprzet tylko no name ale podobno bebechy maja calkiem zacne i fajnie to gra, kwestia pewnie jakis drobnych niuansow jak np brak muzyki w tle wychodzac do folderu glownego zeby znalezc inna piosenke

No i tak właśnie rozmyślałem nad tym

https://www.olx.pl/oferta/nowosc-android-radio-nawigacja-2-din-golf-iv-passat-b5-polo-seat-audi-CID5-IDBKjVy.html

Ja bym zaryzykowal, tylko poczytaj sobie w necie na wszelki wypadek jakies opinie :)

Niech poda model procka, ile rdzeni, ile GB ramu. Minimum to 2 GB RAM żeby to w miarę chodziło. Pamięć wew. min 16 GB. Mile widziane 32 :) Czy ma WiF ? Ogólnie radio to radio. Ale jeśli to ma chodzić to bebechy są ważne jak kasa na koncie :D . Bez niej ani rusz ;) 

Edited by Misiek
  • Like 1

Kupiłem.

Nie polecam.

Czemu?

Podejrzewam że za mało RAMu w stosunku do wymagającego andka. Ogólnie słabe bebechy

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Procesor Quad Core
* 16 GB ROM na aplikacje z możliwością rozszerzenia nośnikiem USB
* 2 GB Ram

Koszt 400zł

Nie w tym rzecz.

Opiszę moje pierwsze wrażenia.

Po pierwsze - radio jest wykonane jak tandetna zabawka i dotykając pokrętła głośności mam wrażenie że zostanie mi w ręce.

Po drugie - szumy. Szumy, szumy jeszcze raz szumy. Mimo zastosowania filtra przeciwzakłóceniowego podczas odtwarzania muzyki słychać szumy.

Po trzecie - jakość obrazu na wyświetlaczu jest po prostu słaba.

Po czwarte - musiałem wyginać piny w radiu bo kostka wypadała i rozłączała radio.

Po piąte - musiałem zastosować wzmacniacz antenowy żeby to ściągało inne fale oprócz RMF i radia Maryja.

Po szóste - problem z czasem. Po wyłączeniu zapłonu na dłuższy czas przestawia się godzina w radiu (data zostaje w porządku). Z dostępnych automatycznych stref czasowych możemy wybrać Szanghaj, Bangkok, Chicago czy inny Dublin. W takiej sytuacji wchodząc np. na YouTube otrzymamy komunikat "Twój zegar się spieszy! Bla bla bla" i wtedy nie odpalisz yt bez ustawienia godziny.

• Like 2

No to faktycznie porazka... To sa detale ktore na dkuzsza mete wnerwiaja opisywalem to na przykladzie swojego peiyinga