Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jaki reduktor i wtryski kupić

Recommended Posts

Witam,pacjent omega 3.0 v6 , przygotowuje się do wymiany wtrysków i reduktora,może ktoś zakładał/zmieniał ostatnio? Co polecacie założyć?

Wtryskiwacze najlepiej Barracuda lub Hana , mam Barracuda przy 2.5v6 sa bardzo szybkie i wydajne a do tego trwałe, reduktor załóż do 300KM z zapasem bedzie ,rowniez taki mam ,ewentualnie na 250KM  np. Magic lub Staga KMe wybor jest duzy 

Wtryski Barracuda 115 bo Hana to już dzisiaj nie to samo co kiedyś podobno. Redek z KME bo nie wiem czy Stag ogarnął już rozrzut jakościowy różnych egzemplarzy swoich produktów. Ew. Magic.

AC 03 szybkie i małe (barraki też wolne nie są)  ale podobno głośne, że głowa boli, AC czerwony ok, o ile nie będzie wadliwy, gazownicy często piszą, że redki AC to loteria.

Edited by Arklin

To już mniej więcej wiem czego szukać,tylko co do rekuktora to wolał bym już kupić do 300km z zapasem niż ten do 250km, bo kto wie czasem zachcę się tuningów i okaże się jeszcze za mały? podjadę do mojego gazownia i zobaczymy,powiem mu ze chce coś takiego jak mi wymieniliście, bo w tej chwili reduktor zavoli  i wtryski valtki ,po 7 latach mają dość ?

Tylko jak zmienisz te elektrozawory na porządne wtryski to zwróć uwagę na porządną filtrację. Jeśli nie masz to zastanów się nad odstojnikowym filtrem. Blaster, Perfect Blue czy Alex Ultra. Ja osobiście używam Twistera bo znacznie tańszy niż Ultra 360 a też robi robotę.Ceny wkładów porównywalne z jednorazówkami.

Edited by Arklin
21 godzin temu, krystian932 napisał:

To już mniej więcej wiem czego szukać,tylko co do rekuktora to wolał bym już kupić do 300km z zapasem niż ten do 250km, bo kto wie czasem zachcę się tuningów i okaże się jeszcze za mały? podjadę do mojego gazownia i zobaczymy,powiem mu ze chce coś takiego jak mi wymieniliście, bo w tej chwili reduktor zavoli  i wtryski valtki ,po 7 latach mają dość ?

szybciej ci się "tjuningów" ode chce

W dniu 29.12.2019 o 21:30, krystian932 napisał:

w tej chwili reduktor zavoli  i wtryski valtki ,po 7 latach mają dość ?

to już będzie tjuning jak to wymienisz :tongue: