Jump to content
Cinu27

Omega 2,5v6 sedan

Recommended Posts

Witam za jakiś czas będę niestety sprzedawał moja omege która robiłem dla siebie 1,5 roku, zostało mi jeszcze kilka rzeczy,:

Hamulce + zaciski tył i tylne przewody, które zakupiłem  i mam

Skrzynia od zawsze jakoś dziwnie na wstecznym jechała (trzeba dać więcej gazu żeby jechała szybciej) tylko wsteczny,

ostatnio wyszły mi tuleje przod(wstawiłem febi rok temu pewnie dla tego) 

To ile już tam zrobiłem jest na filmie ale to i tak nie wszystko

Jak silnik był wciągnięty to przekładnia, alternator, rozrusznik, poduchy ruvila,  zawór trojdrozny,  wszystkie zimmeringi wałków, wału tył, przód uszczelki pokryw, aluminiowe pokrywy przewody wn, świece (10tys km temu) 

Rozrząd kompletny skf ma kilka miesięcy nowy

Trochę znajdzie się na blacharce ale spod jest ok sprzedam z kołami 15 vauxhal lub z 18  i nowymi oponami za koła dałem ponad 1000 opony 900zl są nowe kupione pod koniec lata  

I wiele innych... 

Pisze tu bo chciałbym sprzedać komuś kto się na tym zna, 

Sprzedaje bo kupuje druga omege taka samą tylko 3,0v6  w okazyjne cenie,  auto wystawie na sprzedaż za jakiś czas, najpierw muszę tamta doprowadzić do dobrego stanu bo jest puknieta i mocno zardzewiala...  Wtedy sprzedam moja,,, aaa nowy przegląd OC do kwietnia,,,, więcej tel,,, 517536997

I na filmie... 

Skoro ta jest porobiona i zdrowa to nie lepiej wstawić 3.0/3.2 i jeździć. Niz lepić mocno pordzewiałą omege? Lub z niej zabrac silnik do swojej?

Edited by danio
  • Like 1

2 godziny temu, danio napisał:

Skoro ta jest porobiona i zdrowa to nie lepiej wstawić 3.0/3.2 i jeździć. Niz lepić mocno pordzewiałą omege? Lub z niej zabrac silnik do swojej?

Niby tak tylko wtedy silnik że skrzynia trzeba przełożyć, wszystkie skóry, lampy 

I tam jest plus że hamulce są wszystkie zrobione a u mnie trzeba robić i  sam nie wiem mam czas do kwietnia bo OC tam jest ważne i u mnie z resztą też, 

Nie wiem do końca co robic

AAA i on też dużo robił w aucie tylko ktoś mu wjechał i wyszło trochę rdzy,,, 

Już nawet myślałem żeby porobić wszystkie rdzewki i pomalować cała czarnym raptorem, nawet wałkiem, mieć te niby 225km bo coś tam ma zrobione, i naprawdę idzie.... Nie wiem nie wiem... 

AAA i lampy i tak od niego biorę za 500zl  i chciałem tylne zaciski z tarczami bo ma dobre to już mam razem 700zl a daje mu 1500 za całą gdzie za same pokrywy Alu i skóry recaro już się zwraca, a reszta klima kąty nowy wydech cały,  oj robił też dla siebie, ciężka decyzja ale i tak ja wezmę do kwietnia będę miał dwie🙂