Jump to content
B0Cygano

Omega 2.0 16v 100 Edition w Benzynie Made in B0Cygano

Recommended Posts

Jak ja włączę klime u siebie to szyby zamarzają od wewnątrz, jak trupiarnia. Karawan to karawan.

• Like 3

Posted (edited)

@Grabarz

spokojnie ;pp

Miałem na myśli Omegi B przed Fl, gdzie patrząc choćby przez pryzmat tego forum nie ma takiej co nie miała, lub w dalszym ciągu ma problemu z klimatyzacją.

48 minut temu, Hubi napisał:

U mnie klima dmucha 4 stopnie na LO wiec nie wiem czemu tak wszyscy narzekają.

Temperatura wydmuchiwanego powietrza zależna jest od wielu czynników, wilgotności powietrza, temperatury otoczenia, wydajności danej instalacji a także od ustawień oraz prędkości wentylatora nadmuchującego powietrze do kabiny.

W swoim aucie podczas kilku testów temperatury kształtowały się od 2 do 9 stopni na środkowej kratce w zależności od ustawień i warunków atmosferycznych.

@lukaszxx1990

U mnie jak włączę nawiew na szybę przednią i jak powoli się przemieszczam to pojawiają się zaroszone plamy na zewnętrznej części szyby u dołu, gdzie pracuje nadmuch.

Edited by B0Cygano

@ricardo wypowiesz sie? Bo z tego co kojarze u Ciebie nie ma problemu z klima...

Wysłane z mojego H8216 by xperia premium series

też nie mam problemu z klimą, jedynie co to zmieniałem chłodnice i nic więcej :P 

• Like 1

Wiec nie wiem w czym tkwi problem

18 godzin temu, Grabarz napisał:

@ricardo wypowiesz sie? Bo z tego co kojarze u Ciebie nie ma problemu z klima...

Oj B też potrafi zmrozić tyłek w ciemnym aucie i czarnej skórze ;)

• Like 2

Ponoć ulepy mają problemy z klimą... @rafke?? w sumie u mnie też nie ma :P zarobiony jestem i nie mam kiedy cewki zmienić :P

• Like 1
  • Haha 1

2 godziny temu, Aros napisał:

Ponoć ulepy mają problemy z klimą... @rafke?? w sumie u mnie też nie ma :P zarobiony jestem i nie mam kiedy cewki zmienić :P

No tak a tutaj mamy ulepa.. Nieoryginalna folia na szybach, nie ori wspomaganie nie wspominając już o nie oryginalnym oleju do silnika czy nawet płynie do spryskiwaczy :D 

• Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)
3 godziny temu, mvf napisał:

No tak a tutaj mamy ulepa.. Nieoryginalna folia na szybach, nie ori wspomaganie nie wspominając już o nie oryginalnym oleju do silnika czy nawet płynie do spryskiwaczy :D 

Jeszcze brakuje laminatów, neonów i murzyńskiej felgi, wtedy byłby szał :haha7: :grajo:

Edited by B0Cygano

Jeszcze brakuje laminatów, neonów i murzyńskiej felgi, wtedy byłby szał :haha7: :grajo:
Wyczuwam zazdrosc :D

• Haha 1

4 minuty temu, Grabarz napisał:

Wyczuwam zazdrosc :D

Mylne masz wyczucia :lol: nie mam czego zazdrościc :yes2:

Owszem masz :D

24 minuty temu, Grabarz napisał:

Owszem masz :D

A czego mam zazdrościć :mysli:

Na to pytanie odpowiedz sobie sam, pozostawie Cie w niepewnosci :D

Nie wiem o co wy się sprzeczacie, jeden woli serie, drugi tuning, czy to powód by sobie docinać wzajemnie? :) Każdy ma swoją Omege i robi jak uważa, może jej nawet dach obciąć albo zrzucić z klifu. Jego pieniądze :)

• Like 2

Dziękuję Panom za udział w dyskusji, a jednocześnie proszę o wstrzymanie się od dalszych konwersacji.

To nie jest miejsce na  SPAM 

Proszę nie zaśmiecać tematu, od tego jest Spam ogólny i tam proszę się przenieść ze wszelkiego rodzaju uwagami, spostrzeżeniami itp. itd.

• Like 2

Wracając do zapoczatkowanego wątku sezonowego, dzis mały test, bo ja nie opowiadam, tylko mówie jak jest :cwaniak:

Przejażdżka 5 km, auto wyjechało z garażu, wiec słońcem nie nagrzane, resztę nastaw i warunków widać.

IMG_20190618_154751.thumb.jpg.da3b6320a94fd83be77540c5a0478adb.jpg

No i powiedz czego Ty chcesz od swojej klimatyzacji? Bo jak dla mnie to jest naprawde w zajebistej kondycji 

• Like 1

@Tazz

Owszem chłodzenie jest ok, ale praca kompresora, który pod obciążeniem terkocze, zagłusza dzwiek auta i słychać jak by pracował passat w tdi. Kiedyś kolega mi mowi jak przyjechałem do niego "słyszałem, że przyjechałeś, auta słychać nie było, ale klimatyzacje już tak". Taki to urok naprawianych sprężarek. Dlatego twierdzę, że mam klimę działającą i chłodzacą, ale nie dokońca można określić, że jest sprawna :)

Jest w 100% sprawna, tylko trochę głośniejsza :) to nie jest nowy samochód i może trochę głośniej chodzić/jeździć  :)

Pooglądaj sobie kilkuletnie Insignie to przeprosisz tą Omegę i sprężarkę :P

A lodówka w domu jak się załącza to nie pracuje głośniej? Auta nie są nowe więc nie oczekuj cudów... I tak trzymają się lepiej niż większość kilkuletnich aut więc za te pieniądze myślę że nie mamy co narzekać...

• Like 3