Jump to content

About This Club

Klub śląskiego i małopolskiego spoty, informacje i spam :D
 1. What's new in this club
 2. Haha do mie to normalne że niy do się znolyź terminu co by kożdymu gynał pasowoł. Kożdy mo swoje obowiązki i swój plan działania. Jo na ostatnim spocie tyż byłech ino na chwila. Spuście trocha luftu. Termin wyznaczyć i kto bydzie mioł czas to podjedzie. Roz bydom dwa auta a na drugi roz dwajścia. Pyrsk!
 3. Wyjaśniam kolejny raz. Nie mam obowiązku siedzenia na forum ani raz ani kilka razy dziennie. p.s.Ja się k.,... nie wczuwam? Pierwsze co to ja Omegą jeżdżę. Więcej nie zamierzam pisać w tym wątku bo obrócisz to nie wiem w co... .
 4. Luzik panowie bez spiny proszę. Są święta więc ciężko coś ogarnąć uważam ze do tematu wrócimy jeszcze w tym tygodniu, a póki co smacznego jajeczka. P.S Ja też muszę mieć czas aby spotkać się z moim dziećmi by ustalić taki wyjazd
 5. @Sewerin mówisz tak jakbyś siedział tu na forum przynajmniej kilka razy dziennie... piszesz ze ludzie na fb itp siedzą godzinami, a może warto popatrzeć na siebie i samemu się "wczuc" ?
 6. Niestety ale czas nie stoi w miejscu. Tempem jak tu na forum to za 50lat. będzie spot gdzie 15 samochodów się zjedzie. Zjadłem zęby na innym forum tematycznym. Ciężko jest ludzi namówić do spotkań czy robienia czegoś gdy nic w zamian nie dostają. Takie czasy. Na FB siedzą godzinami oglądając cuda z hameryki i palestyny ale forum be bo tu się trzeba zastanawiać co się pisze. A ludziom ,którzy sie wczuwali już to się znudziło. Też chcemy mieć czas dla siebie...
 7. wszystko w swoim czasie, a jak cieplej się zrobi łódzkie chętnie wbije na spot
 8. No nie nadążam czytać postów ;-) Jest ogień
 9. Utworzyłem klub dla śląskiego i małopolskiego Co o tym myślicie? zapraszam wszystkich z tego regionu... I z poza też..
 10.  ×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.