Jump to content

Ulter

Klubowicz
 • Posts

  800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by Ulter

 1. My tak będziemy lecieć najprawdopodobniej.
 2. I idąc za ciosem .. O której planowana obiado kolacja w sobote ?? Co pomiedzy śniadaniem a obiadokolacją ??? Można palić grilla na ośrodku ?? Czy są jakieś resteuracje w pobliżu lub pizzerje ??
 3. Super .. Można było tak odrazu ? To jeszcze wracamy do wcześniejszego pytania . Na którą godzine jest planowane śniadanie w niedziele. ???
 4. Posłuchaj...takie odpowiedzi to mozesz sobie darować . Od członka zarzadu wymaga sie troche powagi. . Pytam poważnie .. Bo dlaczego mam płacić za śniadanie na które z żoną nie zostaniemy . !!
 5. Panowie .. O której bedzie śniadanie w niedziele ???? Pytam bo mi komunia wskoczyła i musze wiedziec o której wyjechać . I czy jak zrezygnujemy z sniadania w niedziele to zwrot kosztów bedzie ??
 6. Zobaczymy czy przejdziecie chszest bojowy ośrodek ostrzeżony że to będzie głośna impreza ???
 7. Ładna .. Fajny kolor .. Lampy troszke do polerowania chyba
 8. Za namową kolegów @Grabarz i @Dolot zakupiony mały zestaw kosmetyków .. Bedziem testować
 9. Wymieniam co rok wiec nie zdążą sie zabrudzić
 10. Standardowa sezonowa wymianka
 11. Pogoda ładna, wiec odnowiłem dekory
 12. Panowie .. Czy na zlocie będą konkuręcjie ???
 13. Ulter Nela I @rafke startujemy z Zelowa
 14. Jak w tytule Kto jedzie ...kiedy .... Gdzie sie spotykamy ..
 15. "Jak prawidłowo przechowywać opony po sezonie jezdnym? | SklepOpon" https://www.sklepopon.com/artykuly/jak-prawidlowo-przechowywac-opony-po-sezonie-jezdnym?gclid=Cj0KCQjwl7qSBhD-ARIsACvV1X1KpwsNgAjuxTDsVsOeKeVQLVQ5SXJJSU4yCp_tiDnVbuC-8bPqJMQaAl5dEALw_wcB co do dystansu to .... Nie . kupiłem z odp. Et żeby się z żadnymi dystansami nie barować
 16. Umyte, wywoskowane ... Poczekają na kolejną zime Lato zawitało
 17. Zawitały kolejne "M" gadzaty Ori podstopnica e60 i nakładki z serii "G" a z tyłu boczki z dodatkowymi głośnikami L7 no i w końcu nowy moduł diversity bo stary już nie domagał
 18. Wiecej info niebawem ;);););););)
 19. Hehe .. Nawet lewarek pod kolor
 20. Jak tam .. Pany i Panefki Jakieś zbrojenie przed zlotem już jest .. Bedzie co podziwiać Dawać fotki co tam szykujecie
 21. A wiatr z jaką prędkością musi wiać ??? No i co z tymi szklankami A z czego robią uchwyt do podainików w zimbabwe ???
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.