Jump to content
Omega Elite Klub
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

WOY

Members
 • Posts

  1,235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

WOY last won the day on February 15

WOY had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,167 profile views

WOY's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

461

Reputation

 1. WOY

  Pompa abs i mid

  Z tego co pamiętam to z tym ABS i TC to ciężki temat i szykuj się na koszty ale warto wymienić
 2. Po lewej to czarne. Zdjęcie z neta, ja musiałbym poszukać gdzie ją mam. Guma lepiej uszczelni niż plastik. U mnie po założeniu jej problem ustał natychmiast.
 3. Rozmawiałem z ludźmi którzy to robili i nie byli zadowoleni Było to kilka osób Każdy szukał potem używki
 4. Szukaj używki w dobrym stanie i cenie ale ta jest dość spora, więc się nie zdziw Z tego co rozmawiałem z ludźmi to nie jest najlepsze rozwiązanie ale można próbować.
 5. Jesteś pewien, że nie było? Może spadła przy wyciąganiu? Mam chyba gdzieś gumę ale wygląda trochę inaczej, bo moja ma wejścia na żeberka nagrzewnicy a u Ciebie jest jakby jakiś plastik.
 6. Nie odcina, przerabiałem to chyba pamiętasz
 7. Z tego co pamiętam chyba delikatnie trzeba podciąć deskę od strony kierowcy. Tam jest mało miejsca na takie operacje. Najpierw sprawdź, bo jak widać błyszczącą nagrzewnicę to albo robisz to jeszcze raz tak jak z wymianą albo jw trzeba trochę przyciąć i jakoś tam rękę wsadzić. Ja chyba tel włączałem na nagrywanie żeby to sprawdzić ale teraz mam już kamerkę inspekcyjną to zupełnie inna bajka
 8. Podjedź do mechanika co ma specjalne urządzenie do mierzenia (nie pamiętam jak się to nazywa) ale masz link https://limit24.pl/czujniki-zegarowe/242160132-center-dial-indicator-limit.html?gclid=EAIaIQobChMIoea-9o3i8AIVQdiyCh19NgyREAQYAiABEgJdBvD_BwE Jak stwierdzą, że są ok to nie tarcze. Też mam podobne objawy jak wjadę na drogę szybkiego ruchu i pojadę chwilę szybciej to też drży kierownica, potem jak przychamuję albo zwolnię to przestaje a z czasem się uspokaja. Na 99,9% tarcza jest lekko krzywa ale to od nowości niestety... Znajomy mi zwracał na to uwagę, że teraz jakieś większe tolerancje seryjnie wychodzą od producentów.
 9. Hamulce mogą dawać takie objawy.
 10. Przechodziłem to właśnie po wymianie nagrzewnicy. Pewnie spadła guma która uszczelnia komorę i stąd takie problemy. Od strony kierowcy. Wymieniłem zawór trójdrożny i to też nie pomogło. Zawsze tam będzie gorąco... Zrób to zanim temp będą po 30 stopni Ciężki dostęp ale da się to zrobić. Ps. jak masz kamerkę inspekcyjną to łatwiej będzie zobaczyć ew. możesz próbować telefonem zrobić zdjęcie.
 11. Ew. słyszałem, że fleksem można trochę ściąć klocki Wyjdzie i tak kóópa
 12. To kolega zaoszczędził i teraz będzie musiał wymienić i tarcze i klocki jeszcze raz za jakieś kilka tyś km
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.