Jump to content

Kupię omegę b/bfl 2.5+, LPG, najlepiej automat


Magicwojtek

Recommended Posts

Hej. Poszukuję omegi jak wyżej ;-). Obojętnie czy sedan czy kombi. Najlepiej w automacie ale jak.nie będzie to trudno. 8-10 k.

Najlepiej koło 100-150 km od Olsztyna/grudziądza :-)

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Za taką kasę to może na niemieckim ebay-u sobie polukaj. Transport z 1500zł zależy jak daleko a i wycieczkę będziesz miał przy okazji :D

 

Myślisz że skąd się biorą te super wygłaskane sztuki z Niemiec po 10-12 koła?

Handlarz kupi za 1500 euro, przytacha tutaj, umyje, wysprząta i JEDYNA TAKA NA ALEDROGO :D

Link to comment
Share on other sites

Po opłatach i serwisie oraz jak lpg zamontować chcesz to wyjdzie około 15 koła omega zza granicy. Najlepiej jak znajdziesz od swojego np tu :

http://allegro.pl/opel-omega-3-2v6-manualna-skrzynia-irmscher-i6923889707.html

 

jeszcze aktualne?

Link to comment
Share on other sites

Jak zlecisz komuś sprowadzenie auta z de za 1500 ojro to wyjdzie Ci w Pl około 10 tys do tego ubezbieczenie i w komunikacji czyli około 11 tys naszych nowych Polskich złotych.

 

Aa i jeszcze jedna rzecz nie łudź się że w Niemcowni za kwotę 1500 ojro kupisz perełke, nikt w te auta tam już nie inwestuje, a jak inwestuje to nie są na sprzedaż. Kupisz za tyle i w ciągu roku 2 razy tyle włożysz aby jak tako móc spojrzeć na to auto. A i nie mówie tego bo sobie coś wymyśliłem, jak nie wierzysz zajrzyj do tematu o mojej Omedze. A po drugie to za kwote 1500 ojro za Odrą nie kupisz porządnej V6, ja teraz żałuję, że nie dołożyłem drugich 1500 i nie szukałem wersji top, no ale jest jak jest.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego aż tak dużo liczysz za sprowadzenie?

 

Nie ja licze tylko tak liczy firma co sprowadza i tyle mnie kosztowało w cenie 10 tys są już opłaty, akcyza marża firmy, przegląd, no i cena auta z De w tym przypadku 1500 euro. Czasami wyjdzie mniej a czasami więcej wszystko zależy kto sprowadza no i gdzie mieszka, no bo niektórzy mają bliżej do De niż ja do dobrego supermarketu.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda spoko. Po zdjęciach to tak ciężko coś konkretnie określić.

Musisz liczyć się z tym że na dzień dobry wydasz około 3 tys. tak zwany pakiet startowy. Jak nie wydasz to się ciesz :D Ale bądź na to gotowy.

 

Wystawiona jest za 10500 zł cena taka se. Najważniejsze żeby stan techniczny i wizualny odpowiadał tej cenie. A za taką kwotę już można sporo wymagać, to przecież stare auto z przebiegiem ponad 300 tys.

 

Więc za tą kasę moim zdaniem stan powinien być na 4+ :) przy skali do 6 :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.