Jump to content
Omega Elite Klub

Srebrne Passeratti CC R-Line Matiasa :)

Matias
 Share

Recommended Posts

Sieeemkaaa wszystkim ::) postanowiłem sprawdzić co na starych śmieciach słychać. Co nie którzy kojarzą mnie z projektu z przed dwóch lat mojej granatowej omegi która niestety sprzedałem, i do dziś tego żałuje. Rok czasu szukałem autka które spełni moje oczekiwania i siadło na Passata CC 2,0 Diesel ::) autko na full wypasie zaczynając od bixenonu skrętnego po grzaniu dupci koncząc. Wiem, że auto jest jeszcze w podkładzie ale jakoś na chwilę obecna mi się podoba . Gdyby to był zwykły passat raczej bym go nie kupił ale co jak co, pakiet stylistyczny R Line robi robotę. Muszę was jakoś odwiedzić na jakimś spocie ;)

Pozdrawiam Wszystkich omegomaniaków !!!

5a9a84d823cb1_Beztytuu4.jpg.dc1e5233e02a190a820aa2860761b727.jpg

5a9a84dad0769_foto_000(1).thumb.jpg.9c33c4e5a36f28f6cd9774b57b276d5a.jpg

Witam :)

No też kawał fury ale omega to omega każdy to powie :P

No to na wiosenny zlocik zapraszamy to bedzie troche chłopa to pomalujemy w kolor :f:

Pozdro ;)

Panowie powiem wam tak. Chcialem zostac chociaz przy marce, ale nie dalo rady. 4 miesiace szukalem jakiejs ladnej insygni ale wszystko zlom. Co do komfortu. Passat jest bardzo sztywny, dobrze sie prowadzi. Z przodu mysle ze bardziej komfortowo, ale za to z tylu omega bije na leb, na szyje paska. Nie powiem bo ciezko bylo mi znezc auto, bo przyzwyczajony bylem do omegi. Do przestrzeni w srodku itd. Tutaj troche rozsadek przemowil. Wyslalem rzeczoznawcow dk nowego dworu gdanskiego, sprawdzili go wszedzie gdzie sie dalo i bezwypadkowy i autentyczny przebieg. Gosciowi az lezka poleciala jak odjezdzalem bo te pieniadze z auta niestety pojda na jego leczenie. Jeb* sluzba zdrowia. Zobaczymy jak to dalej bedzie sie sprawowac. Na razie zaskoczony jestem spalaniem. 5.5 l wiec nitro w dzisiejszych czasach jest nie oplacalne. No chyba ze w omegach;)

Omega na ta chwile wiem ze lepiej wygladala ale wezme paska w swoje rece i bedzie lepiej;)

Omega na ta chwile wiem ze lepiej wygladala ale wezme paska w swoje rece i bedzie lepiej;)

Z tego się nie wyrasta :D

Masz jakieś info co się stało z Twoją byłą omegą?

Pewnie na zlom trafila. Bo ten co kupil ode mnie uczyl sie driftu na lampie, potem gdzies poszla e okolice lodzi i tam tez cos bylo. Jednm slowemmasakra. Trzy mies. Im wystarczyly na zrujnowanie projektu. Nawet fele ss irmiego pogieli

Nie długo każdy będzie tu z sentymentu i jeździł passatem przykre Ale prawdziwe coraz mniej omeg a trafić zadbaną to już wyzwanie... szkoda że nie kontynuują już produkcji omeg://

nawet jak bedo to bedzie tylko omega i silniki pewnie r4 2.0 max naped na przod i tyle, obawiam sie ze to co bedzie nastepca bedzie profanacja....

Nie długo każdy będzie tu z sentymentu i jeździł passatem przykre Ale prawdziwe coraz mniej omeg a trafić zadbaną to już wyzwanie... szkoda że nie kontynuują już produkcji omeg://

nawet jak bedo to bedzie tylko omega i silniki pewnie r4 2.0 max naped na przod i tyle, obawiam sie ze to co bedzie nastepca bedzie profanacja....

Nie będzie żadnego następcy, skoro Opel już jest własnością PSA, a tam stawia się na mniejsze samochody, często z trzycylindrowymi silniczkami ;)

Dla mnie na dzień dzisiejszy "następcą" mogłaby być insignia grandsport... śliczne auto czy sedan czy kombi, gabarytowo podobnie, stylistycznie jeśli chodzi o bryłę też, wiadomo napęd na tył i aktualnie kocur to 2.0 GTC czy jakoś tak, ale ogólnie wyszło spoko wg mnie.

sory za wybieganie z tematu CC

chłop z sąsiedniej firmy ma właśnie CC w Rline, dobre koło lakier granat, auto petarda, tylko ten dizel...

• 1 month later...