Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Podszybie

Vision95
 Share

Recommended Posts

Musze zrobić podszybie, ale prawdopodobnie zrobić przeszczep z innej omegi? Ktoś robił? Dużo z tym roboty? @Grabarz Kojarze, że ty chyba działałeś w temacie? Już wiem czemu szyby parują :P

Musiałbym dodać zdjęcie ale dookoła myślę, że będzie git. Najgorzej jest na dole, miękko i ruda szmata jest masakra. Mechanizm od wycieraczek ledwo się trzyma :D A szyba pękła to wiecie Akurat dobrze się składa. Problem w tym, że nie wiem czy nie trze pruć środka, żeby było dokładnie wszystko zrobione.

Deske musisz zdjac jak masz tak zezarte, u mnie u gory juz ruda wlazila zobaczysz co kryje sie pod szyba :D

Domyślam się, że masakra. Na szczęście mam dobrego lakiernika który już na widok Omegi dostaje palpitacji serca :)

Podszybie to znajdę moment. Gorzej z robota itd. No i kwestia kasy. Dopiero jutro odbieram auto z wymiany silnika i zostawie coś koło 2tysięcy A jeszcze podszybie trzeba robić:)

• 6 months later...

witajcie podepne sie pod temat ,otoz po myciu omegi mam mokra gabke co jest pod plastkiem kolo szyby i przez to zalewa mi cewke i warjuje (chodzi o 2,6 v6) podpowiedzcie prosze czy i co jest nie tak,z gory dzikuje za porady )

Hmm sprawdź te okolice zdejmij plastiki i uszczelka zobacz stan podszybia moze gdzieś niespasowane,  lub podszybie  zgnite i przecieka zrób zdjęcia i pokaż tu 

• 2 weeks later...

Z podszybiem tragedii nie ma, są dwa miejsca w gorszej kondycji dziś podjadę do kumpla i zerknie. Wrzucam fotki tych miejsc i na ostatniej nowy patent, ręcznik papierowy przy odpaleniu włożyłem i trochę wydusilem wody z tej gąbki, bo jak schnie to leci na cewke. 

IMG_20181029_160517.jpg

IMG_20181029_160523.jpg

IMG_20181029_112933.jpg