Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ciągnie dopiero od 2800 RPM 2.5 dti

Vision95
 Share

Recommended Posts

Witajcie po wymianie silnika ciągnie dopiero od 2800rpm, Klapki w kolektorze zaślepione, Podciśnienie od klapek również. Podciśnienie Od EGR zaślepione. Ktoś miał podobny temat? Przed wymianą lekko gazu dałem i słyszałem już turbo. 2.5 dti

Edited by Vision95

Zobacz przewody od podciśnien u mnie jeden przy kroccu byl pekniety dostawala lewego i nie szla

Dobra @Grabarz To będę sprawdzać jakoś w sobotę przyszłą, bo teraz nawet nie będę miał jak. Mam schemat to się ogarnie.

Zobacz ten elektrozawór przy podszybiu na kolektorze. Ojciec miał taki przypadek. Celuję w niesprawne gdzieś podciśnienienia. Zaworek i gruszka turbo pracuje prawidłowo? Na biegu jałowym gruszka powinna zaciągnąć cięgno od geometrii a przy bucie wysunąć się całkowicie 

@Tomek WRO ja ten elektro zawór mam wyrzucony chyba. Przy kolektorze co jest z tylu. A powiedz mi gdzie jest gruszka. I jak wygląda.

Ten zawór musisz mieć nawet jak masz klapki wywalone. Może być wężyk zaślepiony. I przypomniało mi się. Tam z tyłu też jest czujnik i jego wymieniłem ojcu, auto wtedy zaczęło jeździć. Sprawdź go w pierwszej kolejności. Gruszka jest na dole przy turbo. 

No to już chyba wiem co jest. Klapki są wyrzucone A ten elektro zawór jest na pewno odłączony i w dodatku jeden kabel od wtyczki widziałem że jest urwany, postaram się to ogarnąć i zobaczymy. Czyli zawór musi być, wtyczka musi być podpięta A podciśnienie po prostu zaślepić.

Już wiem dokładnie co jest. Z tylu w kolektorze czujnik ciśnienia doładowania jest i z wtyczki jeden przewód urwany jest i to będzie na bank to. 

20180423_175931.jpg

• Like 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.