Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Szwajcar D0L0TA :D

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam, długo się zbierałem żeby wpaść na to forum, ale w końcu nadszedł czas i czas pokazać moją Omege Jeżdżę już nią od ponad roku i mega mi się podoba i jaram się nią  kupiłem ją od handlar

Nowy grill ładnie odświeżony i ożywiony  I po świeżym malowaniu i polerce zacnie się prezentuje   

Takie cuś mi jeszcze kuzynka skleiła... Podoba się ?  VID-20190419-WA0000.mp4

Posted Images

Gościu zarzekał się, że silnik żyleta i wszytako jest jak należy i że prawie 300km dojadę na kołach... Jak dojechaliśmy na miejsce nie chciała wgl odpalić, a jak już odpaliła to nie pracowała jak powinna. Podejrzewam, że wina była gdzieś, że tak powiem w iskrze. 

Na to bym jeszcze przymknął oko dla tych fantów, ale przy nas 'wypiła' sobie dwa zbiorniczki wody... 

Więc nie chciałem sobie brać takiego problemu na głowę żeby tyle km tym jechać, a gdybym wiedział jaka jest sytuacja wziąłbym lawetę... 

Ja się domyślam, bo widziałem jak to z zewnątrz wyglądało, ale silnik zarzekał się, że chodzi tak jak powinien. Jak się kogoś pytasz jak jest i mówisz, że masz prawie 300km drogi i żebyś na marne nie jechał to warto powiedzieć jak jest a nie ciąć w ch**a... Ale chyba tak jest w mojej głowie tylko...

Ja myślałem, że rozszarpe tego gościa tam na miejscu... 

3 godziny temu, bartek05395 napisał:

Ja się domyślam, bo widziałem jak to z zewnątrz wyglądało, ale silnik zarzekał się, że chodzi tak jak powinien. Jak się kogoś pytasz jak jest i mówisz, że masz prawie 300km drogi i żebyś na marne nie jechał to warto powiedzieć jak jest a nie ciąć w ch**a... Ale chyba tak jest w mojej głowie tylko...

Ja myślałem, że rozszarpe tego gościa tam na miejscu... 

Nie nie tylko w Twojej głowie tak jest. Też sprzedawałem auto i gość się zdziwił że zastał auto w lepszym stanie niż go opisywałem... 

Także myślę że pod tym względem myślimy tymi samymi kategoriami :)

No i właśnie takie podejście ja szanuje :) wg mnie dobro powraca, patrząc w każdej kategorii :thumbsup:

w moim przypadku gościu ewidentnie wiedział jak jest i ile mam do przejechania, ale ani słowem się nie odezwał że coś jest nie halo z silnikiem... 

Godzinę temu, bartek05395 napisał:

No i właśnie takie podejście ja szanuje :) wg mnie dobro powraca, patrząc w każdej kategorii :thumbsup:

w moim przypadku gościu ewidentnie wiedział jak jest i ile mam do przejechania, ale ani słowem się nie odezwał że coś jest nie halo z silnikiem... 

Niestety taka jest Nasza rzeczywistość, ale jak pisze Ricardo są ludzie co potrafią wyłożyć kawę na ławę 

Edited by maniack
Godzinę temu, bartek05395 napisał:

A nie próbowałeś odzyskać od niego hajsu za drogę chociaż? 

10 godzin temu, maniack napisał:

Niestety taka jest Nasza rzeczywistość, ale jak pisze Ricardo są ludzie co potrafią wyłożyć kawę na ławę 

No i tak powinni się ludzie zachowywać, a nie ukrywać tego bo prawda i tak wyjdzie na jaw... 

10 godzin temu, Ricardo napisał:

A nie próbowałeś odzyskać od niego hajsu za drogę chociaż? 

Na początku próbowałem, ale po kilkunasto minutowej kłótni stwierdziłem, że moje buty są mądrzejsze niż on i odpuściłem... Dla niego to, że trzeba było wlać znowu wody do zbiorniczka nie było żadnym problemem więc już więcej chyba nie musze komentować.... 

Szkoda trasy i szkoda, że się to nie udało bo myślałem, że w końcu coś się ruszy w temacie furki... 

• Like 1

No.. a ja jak sprzedawałem auto po UPG za zawrotne 1,5 z nowymi gumami, pełnymi zbiornikami to o panie tu rysa, a xenon to palniki jakie? Najlepiej to widać po postach na fb. Wychodzi na to, że trzeba być sku**wielem i tak będzie najprościej i najlepiej dla naszego portfela.

Na to wychodzi, że trzeba być takim jak on. Zatankował na moje życzenie benzynę, ale za 10 zł i za 30 zł gazu i na sam koniec to on jeszcze mi mówił żeby mu oddać... 

Ach... Szkoda już na ten temat gadać, bo człowiek się tylko coraz bardziej nakręca i wkurwia... 

Miłego Panowie :)