Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Moja Omega 3.2 v6

Scofield
 Share

Recommended Posts

Ładna sztuka. Bezawaryjności życzę

Wymiziane Samsungiem Galaxy S7 :D

• Thanks 1

Siemanko...

Fajnie że dołaczyles,  kolejna omega w słusznym kolorze jak i z konkretnym silnikiem :D

Bezawaryjności!!!!

• Thanks 1
  • Haha 1

A no i zapomniałem. Komuś może to bardzo przeszkadzać ale nie chce zaczynać głupiej dyskusji na ten temat. Gaz jest zamontowany. Lovato

• Like 1
  • Confused 1

A no i zapomniałem. Komuś może to bardzo przeszkadzać ale nie chce zaczynać głupiej dyskusji na ten temat. Gaz jest zamontowany. Lovato
Mi tam nie przeszkadza. Sam zamontowałem gaz u siebie po kupnie omegi. U mnie akurat jest BRC. Ważne żeby instalacja była jak najmniej awaryjna albo nawet bezawaryjną ;) moim zdaniem. Jeśli można jeździć taniej przy obecnych cenach benzyny ...

Wymiziane Samsungiem Galaxy S7 :D

• Like 1

Srebrnych było najwięcej w produkcji zresztą na materiałach promocyjnych tego modelu są w takich kolorach czy na plakatach 

Wyciek płynu może być tu i tam... upg w 3.2 są stalowe więc mało prawdopodobna awaria. Na tym forum większość omeg to 3.2 w końcu to elita :):)

Ładne wozidlo :) jajak śmierdzi płynem wewnątrz auta to może nagrzewnica? Nie masz mokrych dywanikow? 

5 godzin temu, Scofield napisał:

nie działała klimatyzacja

To jest jedna ze sztandarowych wad modelu, w obecnej, jeżeli klima działa to ok, choć w każdym czasie może się zepsuć, chyba że poprzedni właściciel wykonał jakiś gruntowny remont.

Ogólnie auto wygląda ok, życzę jak najmniej awaryjnego użytkowania.

2 godziny temu, Tazz napisał:

Ładne wozidlo :) jajak śmierdzi płynem wewnątrz auta to może nagrzewnica? Nie masz mokrych dywanikow? 

Nie sprawdzałem dokładnie jeszcze ponieważ ostatnio to zauważyłem. Chcialbym aby to nie bylo upg. Dywaniki jak i pod nimi sucho

Godzinę temu, OMEGATOR napisał:

Szerokości i bezawaryjności.  

Jakieś mody w planach ?

Kolor  już wybrany na podkład? :lol:

Mody w planach, ale nie chce za bardzo omegi zmieniać tzn delikatnie przyciemnić lampy z tylu, przyciemnić tyne szyby,  aluminium pokrywy. Aktualnie mam 17 na lato łopaty i mi się podobaja ale moze kiedy zmienie na jakieś "szprychy" czarne, moze nawet 18". Na nic innego nie mam parcia. A no i polerkę, ale to trzeba rudą wygonić. Koroduje mi prawy przedni blotnik od kierowcy i troche koło grilla na masce. Tak to raczej zdrowa.

Klima dziala ale juz widzialem ze gdzies tam cieknie zielono zolta ciecz czyli czynnik.

btw. "podkład" czyli chodzi Wam że srebna? :P

Edited by Scofield

34 minuty temu, Scofield napisał:

Klima dziala ale juz widzialem ze gdzies tam cieknie zielono zolta ciecz czyli czynnik.

Proponuje zająć się tym od razu, bo latem może czekać Cię brak czynnika chłodniczego. A i latem spore terminy mają i długo czekać na nparawę trzeba ;pp

Edited by B0Cygano
  • Thanks 1

39 minut temu, Scofield napisał:

Zaletą chyba jest to że dużo części blacharskich jest dostepnych

Tak i nie. Były 2 kolory srebrne z147 i z157. Do tego srebrny jest przerąbany do malowania więc jak ktoś jakiś element malował to są duże szanse że nie będzie idealnie pasował :/

Godzinę temu, skit napisał:

Tak i nie. Były 2 kolory srebrne z147 i z157. Do tego srebrny jest przerąbany do malowania więc jak ktoś jakiś element malował to są duże szanse że nie będzie idealnie pasował :/

Tak jak skit mówi... dlatego ja będę malować całe auto żeby uniknąć różnicy koloru ?