Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Selektor skrzyni biegów

Share

Recommended Posts

Witajcie mam pytanie, w zasadzie kilka, chodzi mi o wycyszczenie i smarowanie selektora, te rysy na blaszkach czyscic?? I jeśli chodzi o smarowanie, całość czy blaszki muszą być czyste?? Teraz pytanie odnośnie drugiej części obudowy, tam jest dziurką z rurka na którą wchodzi wężyk, u mnie jest zaslepiona smarem, ma być drozna czy może być na niej smar?? Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi ?

IMG_20190210_100211.jpg

IMG_20190210_100221.jpg

Wszystko dokładnie wyczyścić i nasmarowac dobrze wazelina techniczną. Najlepiej jeszcze całego sklej na silikon. 

Wężyk może być zaslepiony. 

• Thanks 1

8 godzin temu, Ricardo napisał:

Wąsiki były w porządku? 

Wyczyszczone delikatnie, nie wygięte, igła. Ścieżka ma dość jak dla mnie.

Moze i u mnie wuja juz te sciezki kaplice zaliczyły ?:) Też z tym walcze :P ino u mnie raz na jakiś czas wogole diody z ASB nie świeca  i tryb awaryjny po wyczyszczeniu itp przez misia @Ricardo pomoglo na tydzeń poki co od 2 dni spokój ale ...

16 minut temu, saint napisał:

Moze i u mnie wuja juz te sciezki kaplice zaliczyły ?:) Też z tym walcze :P ino u mnie raz na jakiś czas wogole diody z ASB nie świeca  i tryb awaryjny po wyczyszczeniu itp przez misia @Ricardo pomoglo na tydzeń poki co od 2 dni spokój ale ...

Się automatów zachciało!

To znak! Swapujemy na manual!

1 godzinę temu, skit napisał:

Się automatów zachciało!

To znak! Swapujemy na manual!

Czyscisz mi telefon :rotfl:

@saint po moim powrocie będę miał drugi selektor :)

Edited by Ricardo

2 godziny temu, saint napisał:

Przeca on morduje automaty szybciej niz ty je nadążasz wymieniać :D Zarzucimy mu r30 i z miesiąc pojeździ :D

13 minut temu, Ricardo napisał:

Czyscisz mi telefon :rotfl:

@saint po moim powrocie będę miał drugi selektor :)

i bajka :D

3 minuty temu, skit napisał:

Przeca on morduje automaty szybciej niz ty je nadążasz wymieniać :D Zarzucimy mu r30 i z miesiąc pojeździ :D

kurde lezy przekladka cała od roku... komplet wsio swap :D nie wiem te automaty to jakieś wadliwe :P nie chca ze mna wspolpracowac 

1 minutę temu, saint napisał:

i bajka :D

kurde lezy przekladka cała od roku... komplet wsio swap :D nie wiem te automaty to jakieś wadliwe :P nie chca ze mna wspolpracowac 

To grzech ze sie tak marnuje! Zakładaj!