Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Czujnik deszczu a zwykła szyba?

Ariel
 Share

Recommended Posts

Witam. Posiadam czujnik deszczu, lecz "handlaz" przed sprzedaża mi Omegi wymienił szybe (stara była peknieta). Teraz jest zwykła szyba z paskiem na górze. Jakie musze podjąć kroki żeby mi ten czujnik działał? Czy wogóle jest możliwosć uruchomienia go na zwykłej szybie? Dziękuje za wszelką pomoc. Pozdro

Edited by Ariel

Trzeba ramkę ogarnąć aby ja przykleić na szybę.

W nim się trzyma czujnik. Zarzucasz czujnik podpinasz kostkę i powinno śmigać :)

Wyczytałem że musi być jeszcze jakiś przekaźnik koloru żółtego. Wiesz może @Łukary w ktorym miejscu on dokładnie sie znajduje?

9 minut temu, Ariel napisał:

Wyczytałem że musi być jeszcze jakiś przekaźnik koloru żółtego. Wiesz może @Łukary w ktorym miejscu on dokładnie sie znajduje?

No to już może dokładniej się wypowie osoba która dokladała te opcję do auta.

Wiem ,że też są zwykle szyby nie solar które mają czujnik.

Dowiadywalem się ostatnio do swojej o szybę jest możliwość zamówić zieloną z pasem i pod czujnik.

Napisalem do @Hubi dzięki Panowie. A i jak sie dodaje te plusiki zielone? Bo naciskam na nie ale wchodzi tylko w profil. 

Zielony pasek na szybie u góry nic nie daje najważniejsze jest czarne miejsce na środku szyby jak z tego co mi wysłałeś i napisałeś wnioskuję że był tam czujnik fabrycznie więc powinieneś tylko podpiąć go i powinno śmigać a co do tej ramki czarnej hmm no jak nie przykleisz to się nie dowiesz :)

• Like 1

45 minut temu, Hubi napisał:

Zielony pasek na szybie u góry nic nie daje najważniejsze jest czarne miejsce na środku szyby jak z tego co mi wysłałeś i napisałeś wnioskuję że był tam czujnik fabrycznie więc powinieneś tylko podpiąć go i powinno śmigać a co do tej ramki czarnej hmm no jak nie przykleisz to się nie dowiesz :)

A widzisz w tej szybie nie mam miejsca na czujnik (Najtansza szyba kupiona w nordglasie tu w słupsku) Ale sproboje go przykleic i zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo troche poczytalem ze czujnik JG bedzie dzialac na najzwyklejszej szybie 

Cześć. Udało się uruchomić czujnik. Był bardzo zniszczony ale na szczęście myślę, że działa poprawnie:smile: A i jak pisałem wcześniej szyba najzwyklejsza z ciemnym paskiem na górze. Czujnik JG. Niestety ramka która trzyma czujnik została przyklejona na biały klej. Ale z czasem coś z tym zrobie. Generalnie kolejna rzecz przywrócona do życia i z tego sie ciesze:thumbsup: Pozdrawiam.

• Like 1

14 minut temu, Ariel napisał:

Cześć. Udało się uruchomić czujnik. Był bardzo zniszczony ale na szczęście myślę, że działa poprawnie:smile: A i jak pisałem wcześniej szyba najzwyklejsza z ciemnym paskiem na górze. Czujnik JG. Niestety ramka która trzyma czujnik została przyklejona na biały klej. Ale z czasem coś z tym zrobie. Generalnie kolejna rzecz przywrócona do życia i z tego sie ciesze:thumbsup: Pozdrawiam.

taką ramke mozesz przykleić na odpowiednią taśme dwustronną , którą docinasz w kształt ramki - wygląd 100% ori . więc do motoryzacyjnego po cienką dwustronną taśme i nie bedzie po januszowemu :f: 

• Like 1

A dzięki @Łukary za rade:thumbsup: Narazie się podjarałem że wogóle bangla jak należy:f: Klej jaki dałem to mamut. Nie do wyrwania ta ramka teraz. 

• Like 2