Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Astra H by Farna

Farna
 Share

Recommended Posts

Ładna :thumbsup:

Co do przyciskow na kierownicy to te.od telefonu będą miały inne funkcje lub żadne, masz radio CD30 A tam ani Bluetooth ani obsługi tel..

• Like 1

Zacna i prawilny silnik :D ze sterowaniem z kiery tak jak tazz pisze, najlepiej wstawic radio z bluetooth i bedziesz miala muze bezprzewodowo i zestaw glosnomowiacy :)

Wysłane z mojego H8216 by xperia premium series

• Like 1

34 minuty temu, Ricardo napisał:

Ładna ;)

A czo z tym przyciskiem sport jak to manual? :mysli:

szybsze otwarcie przepustnicy przy niewielkim wciśnięciu pedału gazu, co sprawia że auto żwawiej się zbiera. Tak w alfie 166 to działało:P

11 minut temu, NerwuS13 napisał:

szybsze otwarcie przepustnicy przy niewielkim wciśnięciu pedału gazu, co sprawia że auto żwawiej się zbiera. Tak w alfie 166 to działało:P

Dobrze wiedzieć :lol:   :thx:

• Like 1

2 godziny temu, NerwuS13 napisał:

O proszę :)

Człowiek jednak całe życie się uczy :)

9 minut temu, Ricardo napisał:

Człowiek jednak całe życie się uczy :)

A i tak głupi umrze:P 

• Like 1

6 godzin temu, Grabarz napisał:

Zacna i prawilny silnik :D ze sterowaniem z kiery tak jak tazz pisze, najlepiej wstawic radio z bluetooth i bedziesz miala muze bezprzewodowo i zestaw glosnomowiacy :)

Trzeba by włożyć radio CD70 lub DVD90 i dołożyć antenę od GPS. Po Za tym nie wiem czy dało by się odtwarzać muzę przez Bluetooth. Przez aux napewno bo miałem  :)

3 godziny temu, NerwuS13 napisał:

W dieslu przepustnica działa jako klapa gasząca :P ale przycisk sport powoduje rzeczywiście lepsza reakcję na gaz. Do tego jeśli masz zawieszenie IDS/IDS+ to auto staje się twardsze  :)

• Like 2

W dieslu przepustnica działa jako klapa gasząca [emoji14] ale przycisk sport powoduje rzeczywiście lepsza reakcję na gaz. Do tego jeśli masz zawieszenie IDS/IDS+ to auto staje się twardsze  [emoji4]
I drozsze w swrwisowaniu :D ale fakt z czego to czytakem zawieszenie ids jest kozak :) a nie wystarczy inne radio nietabruczne?

Bardzo ładny egzemplarz ;)

Bez awaryjnej jazdy Ada i jak ktoś Ci powie dej jej na zimnym to pokaż mu/jej :fuck:

Ajeeeaaa :f:

• Like 1

No to masz 3 możliwości :

-ori radio CD70 lub DVD90 z Bluetooth razem z wiazkami i antena GPS + aktywacja op-comem 

- dolozenie jakiegoś zestawu Bluetooth (parrot czy coś takiego) albo yatura 

- radio 2 Din na androidzie 

• Like 1

16 godzin temu, Grabarz napisał:

I drozsze w swrwisowaniu :D ale fakt z czego to czytakem zawieszenie ids jest kozak :)

Ids jest fajny dopóki się nie wyleje amorek, regeneracja około 700-1000 A nowy koło 2000zl A wiadomo parami się robi.. A tak to jest kozak, miałem okazję jechać 300 konna zafira na ids z włączonym i wyłączonym "sport" różnica była duuuza 

Pytanie czy w asterce jest jeszcze ids? Bo mógł ktoś włożyć zwykle amory i wyłączyć opcję sport zawieszenia. @Farna lej dobry olej i ropę a będziesz zadowolona ;)

• Like 2

• 1 month later...

Dobra to jutro sie zgadamy i ogarniemy :)

• Thanks 1

Radio - jako tako przymocowane - już służy :hurra: źle dobrana kieszeń, jeszcze przejściowa do anteny radia i najlepiej od razu moduł sterowania z kierownicy i będzie luks :heart:

IMG_20190613_161530.jpg

IMG_20190613_160301.jpg

• Like 4

Po wielu miastach jeździłam :lol: obecna astra ze mną to tylko wielkopolskie wsie, Wrocław, Toruń, Grudziądz, Łódź i WARSZAWA! w końcu się tam wybrałam - obyło się bez stłuczek :P:f: ale teraz ważniejsze pytanie: zapala mi się podczas jazdy co jakiś czas kontrolka samochodu z kluczykiem i przy tym traci moc, wielka różnica przy wciśnięciu gazu - co to może być?? i czy ma ktoś z okolic komputer żeby sprawdzić błędy??                                                              PS. Dzięki @Grabarz za wymianę radia :thx:

IMG_20190615_123619.jpg

IMG_20190615_130141.jpg

• Like 4

Luzik :) ta przejsciowke trzeba jeszcze ogarnac :) trzeba by opcoma a najlepiej techa, moge zapytac w przyszlym tyg mechanika jak bede z roboty wracal

• Like 1

Zawsze możesz sprawdzić błędy metoda gaz-hamulec  :) aleale obstawiam że to będzie zawór scv czy jakoś tak  :) częsty problem w tym silniku..

W dniu 21.06.2019 o 06:11, B0Cygano napisał:

To teraz subwoofer do bagaja ? :))

Bagażnik i tak za mały na te nasze bagaże :lol:

• Like 1

W dniu 22.06.2019 o 07:48, Farna napisał:

Bagażnik i tak za mały na te nasze bagaże :lol:

No właśnie więc co za różnica czy jest subwoofer czy nie :P

• Haha 2

51 minut temu, Ricardo napisał:

No właśnie więc co za różnica czy jest subwoofer czy nie :P

Wyczuwam  konkurenta  :D