Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Składane lusterka a pamięć foteli

krystian932
 Share

Recommended Posts

Z tego co kojarzę to jak masz pamiec foteli i lusterka wstecznego to niebda rady podlaczyc ze skladanymi lusterkami, bo skladane maja 7 pinow bodajze a z pamiecia 9 pinow albo odwrotnie

Wysłane z mojego H8216 by xperia premium series

4 godziny temu, krystian932 napisał:

Witam,czy ma ktoś może zamontowane składne lusterka i ma pamięć foteli,czy da radę to połączyć? 

Ogólnie w serii pamieć wykluczała składane lustra. Aleeeeee....jakbym dobrze pokminił to bym ogarnął :P

• Like 2

• 5 months later...

Odgrzeję kotleta. Zastanawiam się w niedalekiej przyszłości nad lusterkami składanymi. Obecnie mam lusterka z pamięcią. 

W dniu 12.06.2019 o 11:06, skit napisał:

Ogólnie w serii pamieć wykluczała składane lustra. Aleeeeee....jakbym dobrze pokminił to bym ogarnął :P

Załóżmy że tak jest. Mimo tego sam etap składania chyba nie koliduje z pamięcią i jest na osobnym przekaźniku (tak to m/w rozumiem)  i guziku na panelu sterowania szyb. I tu pytania:

- Wobec tego ile pin ma maksymalnie wyposażone lusterko (tzn. podgrzewane, pamięć, ustawianie, składanie itp itd) ? Bo czytałem o różnych ilościach od 5 do 9

- Czy ogólnie składane el. lustra pasują z przedlifta do polifta, tzn mocowanie itp itd ?

Edited by Misiek

7 godzin temu, Misiek napisał:

Odgrzeję kotleta. Zastanawiam się w niedalekiej przyszłości nad lusterkami składanymi. Obecnie mam lusterka z pamięcią. 

Załóżmy że tak jest. Mimo tego sam etap składania chyba nie koliduje z pamięcią i jest na osobnym przekaźniku (tak to m/w rozumiem)  i guziku na panelu sterowania szyb. I tu pytania:

- Wobec tego ile pin ma maksymalnie wyposażone lusterko (tzn. podgrzewane, pamięć, ustawianie, składanie itp itd) ? Bo czytałem o różnych ilościach od 5 do 9

- Czy ogólnie składane el. lustra pasują z przedlifta do polifta, tzn mocowanie itp itd

Poczytaj to:

• Like 1

7 godzin temu, Misiek napisał:

Wobec tego ile pin ma maksymalnie wyposażone lusterko (tzn. podgrzewane, pamięć, ustawianie, składanie itp itd) ? Bo czytałem o różnych ilościach od 5 do 9

Zwykle -5 pin

skladane  - 8 pin

pamiec - 9Pin

• Like 1

Dzięki. Czyli najlepiej upolować 8 pin i założyć. Ewentualnie coś pomodzić

@skit Nie widzę linka w twoim poście, dopiero jak zmienię styl na inny niż IPS4 Dark (który obecnie mam) to wtedy widzę- nie wiedzieć czemu tak jest :mysli:

685059956_Zrzutekranu(30).thumb.png.0fca1983ac85f33da4f6af50d6d2ae26.png

17 godzin temu, Ricardo napisał:

Mocowanie te same są ale tak jak Grabka pisze to b nie miało składanych. Tylko ręcznie. 

Aczkolwiek da się to ogarnąć bo widziałem przedlifta z lusterkami składanymi elektryczne, oczywiście lusterka poliftowe :)

Swoja drogą dziwne że pamięć lusterek wykluczała ich elektryczne składanie.. Czyli w zasadzie nie da się mieć Omegi w pełnej opcji, chyba że się przerobi fabrykę :D

• Like 1

19 minut temu, kmx napisał:

Aczkolwiek da się to ogarnąć bo widziałem przedlifta z lusterkami składanymi elektryczne, oczywiście lusterka poliftowe :)

Swoja drogą dziwne że pamięć lusterek wykluczała ich elektryczne składanie.. Czyli w zasadzie nie da się mieć Omegi w pełnej opcji, chyba że się przerobi fabrykę :D

Ale z b są dużo ładniejsze ;)

W dniu 23.11.2019 o 01:23, Grabarz napisał:

Przedlift nie mial skladanych lusterek :)

Taką aukcję znalazłem i okazuje się że By :D coś tam miało ze składaniem lusterek elektrycznie:

1.thumb.JPG.5c9b760da4e048783c0c6dfa5901c729.JPG2.thumb.JPG.2503b0e36eec418f16c6397686de0e07.JPG

Teraz, Grabarz napisał:

Kurde pierwszy raz widze no ale dobra jak one sie skladaja jak nie ma przycisku zadnego do skladania?

Może tylko z pilota. Przy zamykaniu się składają a przy otwieraniu odwrotnie. Najlepiej jak by ktoś miał By ze skladanymi fabrycznie, to by się wypowiedział

Nie da rady, skit przerabial i my tez kombinowalismy i nie ma skad wziac sygnalu do otwierania, zamykanie po ryglowaniu a otwierania nie da rady ogarnac.. Chyba ze zaryglujesz otworzysz i spowrotem zamkniesz z ryglowaniem to sie otworza :) poza tym wiazki do tego beda potrzebne w drzwi chyba tak jak w efelce :)

Teraz, Grabarz napisał:

Nie da rady, skit przerabial i my tez kombinowalismy i nie ma skad wziac sygnalu do otwierania, zamykanie po ryglowaniu a otwierania nie da rady ogarnac.. Chyba ze zaryglujesz otworzysz i spowrotem zamkniesz z ryglowaniem to sie otworza :) poza tym wiazki do tego beda potrzebne w drzwi chyba tak jak w efelce :)

A z siłownika od drzwi kierowcy lub z modułu komfortu. Przecież musi być jakiś pin odpowiedzialny za zamykanie i otwieranie. W ostateczności jak go nie ma to przekaźnikiem to cyklicznie można zrobić. Raz tak raz tak :mysli:

Czyli można uznać że były przedlifty z lusterkami składanym od przedlifta. Tzn komplet

To czemu od 10 lat nie znalazłem żadnej wzmianki o tym? 
Myślę że samorobka. 
Trzeba by było po numerze gm ze zdjęcia zobaczyć w Nb katalogu do jakiej omegi

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka