Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kupię Omege w rokującym stanie

luka
 Share

Recommended Posts

Witam Panowie. 3 lata temu byłem szczęśliwym posiadaczem Omegi B w automacie. Egzemplarz dosłownie od pedanta bardzo zadbany w środku jak i na zewnątrz. Tylko niestety z tym nieszczęsnym 2.0 16V.

Olej spalał mi praktycznie równo z LPG. Dużo do niej zainwestowałem rozrząd nowe amorki, piaskowanie i konserwacja podwozia. Omisia była zresztą na forum omega eu. Niestety zaczął podciekać olej z automatu jak i zaczęło kapać z nagrzewnicy jak i ten 2.0 16V i lanie oleju wiadrami..

Niestety nie była to v6 i nie chciałem pakować więcej $ w ten samochód. Zapadła po roku decyzja o sprzedaży Omegi. Poszła od razu za 3700, czyli praktycznie to co w nią włożyłem przez ten rok.. plus zakup 5tys.

Jak to się mówi stara miłość nie rdzewieje, ale Omega tak :D
Cholernie brakuje mi tego auta, tej wygody jak się tym autem podróżuje.

Na razie podróżuje od dwóch lat Hondą Accord, ale to w ogóle nie jest to i mam nadzieję, że z powrotem będę kiedyś szczęśliwym posiadaczem Omegi, cudownego wozidła  

Codziennie obserwuje ogłoszenia Omeg na sprzedaż na Śląsku jak i całe małopolskie. Z okolic Krakowa jak samego Krakowa nie ma dosłownie nic. Omega to niestety wymierający gatunek :(

Bardzo ciężko o zadbany egzemplarz do którego warto zadbać jeszcze bardziej. Z Krakowa nie ma nic, kompletnie nic. Jak coś jest to jakieś padliny. 

Także gdyby ktoś kiedyś coś chciał sprzedać swoją Omegę to szukam codziennie patrzę, może kiedyś znajdę ten egzemplarz..

51 minut temu, luka napisał:

Także gdyby ktoś kiedyś coś chciał sprzedać swoją Omegę to szukam codziennie patrzę, może kiedyś znajdę ten egzemplarz.

Polecam Ci Omegę Arosa, tak za nie małe pieniądze, ale trzeba wziąć pod uwagę iż:

-możesz nabyć egzemplarz uszanowany

- w który ten człowiek włożył kupę czasu i środków

-zrobił to z głową "nie wiejski tuning"

-jest fanatykiem marki

-egzemplarz ten jest championką w wielu konkurencjach i nie na jednym zlocie

Kwestia do przemyślenia dla Ciebie-Minister Oświaty i Opieki Społecznej :lol:

• Like 3

23 godziny temu, Grabarz napisał:

Podpisuje sie pod tym plantator :D

Kolego skoro Kolumbijski Plantator się pod tym podpisuje, to nie w kij dmuchał:koleś wie co mówi i zna temat !! :pls:

• Like 2
  • Haha 1

A tak poważnie, pytałeś o fajny egzemplarz, a tą znamy z obdukcji, wiem i osobiście znam @Arosa i jego "Wisienkę" więc jak zobaczyłem temat poleciłem Ci od razu: bo warto po prostu.

Hehe nom muszę w końcu to ogłoszenie ogarnąć. Ale to jak z wakacji człowiek wroci

20190114_132818.jpg

W dniu 7.07.2019 o 21:21, rafke napisał:

Hehe nom muszę w końcu to ogłoszenie ogarnąć. Ale to jak z wakacji człowiek wroci

@rafke Black Mambę chcesz ożenić? ZWARIOWAŁEŚ ???

:crazy: