Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Radio peiying py 9908.2 vs kruger&matz km2006

Grabarz
 Share

Recommended Posts

Pany co sadzicie o tym pojedynku? Ogladalem obydwa i bardziej do mnie przemawia kruger, mial ktos stycznosc z tymi radiami? Podobno lepszy od peiyinga, a jak sie wezmie nizsze modele do porównania to różnią sie tylko wygladem bo soft jest ten sam, biore pod uwage te dwa modele bo mam opcje ściągnąć je taniej niz najnizsza oferta na necie, no chyba ze macie polecic cos dobrego w tych pieniadzach? Najbardziej interesowalo by mnie zeby byla funkcja przesylania obrazu z telefonu 

Słyszałem kiedyś jak gra peiying i nie kupił bym. Fakt że nie dokładnie taki model ale generalnie nie różniło się to niczym od tych najtańszych Chińczyków.

1) Pierwsze radio masz na Win CE 6.0 (fakt jest kompatybilność z androidem 5.0 wzwyż) a Freddiego :D  masz na androidzie 8.x. Tak jak smartfon na andku ;) Aktualizacja map itp itd. Na korzyść Kugera

2) Peying ma mniejszą rozdzielczość (800x600) ekranu w stosunku do Krugera (1024x600). Tu na korzyść Krugera

3) Kruger ma Wi-Fi. Czyli możesz udostępniać internet z telefonu na radio. Możesz też kupić starter Areo i modem 3G USB (wiem stary standard i podłączyć go do jednego ze złącz USB w radio. Masz wtedy darmowy internet radio.

4) Co do przesyłania obrazu telefon-radio to są do tego różne aplikacje w Sklepie Play. Można to robić przez Wi-Fi, BT, USB Kruger ma fabryczną funkcję Easy Connection. Nie wiem jak jest w przypadku Peyinga

5) kolejną rzeczą na plus dla Krugera jest wyższa moc skuteczna niż w Peying.  Co prawda różnica 10W ale jest. Nie mylić z mocą szczytową PMPO, bo to jest co innego.

6) Jedyne co mi się nie podoba we Freddim to brak pokrętła głośności :( 

7) Kruger na tuner TV, także wiesz :)

Sorki za wypociny ale to są moje spostrzeżenia. Jak bym miał wybierać to Freddiego. Nie chodzi, że droższy-lepszy. Cena tu nie jest wyznacznikiem. Ja wybierając sprzęt patrzę z czego będę korzystał i jego mobilność. Jedyne co by mi brakowało to brak pokrętła głośności. Ale do tego też można się przyzwyczaić.

Tu masz unboxing KM (nie znalazłem innego linku)

Dzieki :) co do jakosci peyiyinga mam 9908 i jestem bardzo zadowolony, ale widze ze kruger ma wiekszy przeskok technologiczny :) wlasnie najbardziej mnie boli ze nie ma pokrętła glosnosci...

Nie ta kasa... A to jak na funkcje jest w dobrej cenie i moge miec je jeszcze taniej niz najtansza opcja na rynku

2 godziny temu, Grabarz napisał:

Nie ta kasa... A to jak na funkcje jest w dobrej cenie i moge miec je jeszcze taniej niz najtansza opcja na rynku

To wes dwa, jak takie dobre :menda:

Edited by danio

moim zdaniem, ja k już bawić się w szpecenie ,,fabryki" to tylko coś co, pozwoli na dobrą jakość słuchania, obsługi komputera pokładowego, żeby to jeszcze wyglądało w miare wkomponowane w całość kokpitu. https://www.sklep.caraudioteam.pl/radio-dedykowane-opel-agila-astra-antara-combo-corsa-meriva-omega-signum-tigra-vectra-zafira-444-cpu-4x16ghz-ram-1ghz-dysk-16gb-ekran-hd-multitouch-p-4746.html

Nie no nie pojebalo mnie az tak zeby za prawie 3 kola radio kupować ktore i tak z kompem pokladowym w omedze nie zatrybi :D

22 minuty temu, Grabarz napisał:

Nie no nie pojebalo mnie az tak zeby za prawie 3 kola radio kupować ktore i tak z kompem pokladowym w omedze nie zatrybi :D

no to z aliexpress https://pl.aliexpress.com/item/32818114985.html

te przynajmniej wchodzi do rantów panelu i wygląda jako tako :D

W dniu 31.08.2019 o 12:32, Maciej napisał:

moim zdaniem, ja k już bawić się w szpecenie ,,fabryki" to tylko coś co, pozwoli na dobrą jakość słuchania, obsługi komputera pokładowego, żeby to jeszcze wyglądało w miare wkomponowane w całość kokpitu. https://www.sklep.caraudioteam.pl/radio-dedykowane-opel-agila-astra-antara-combo-corsa-meriva-omega-signum-tigra-vectra-zafira-444-cpu-4x16ghz-ram-1ghz-dysk-16gb-ekran-hd-multitouch-p-4746.html

Tylko że ramka i tak się nie zgra z omegą bo ma ten charakterystyczny kant na środku... jeśli z ali to opcja ok, Grabka a nie myślałeś może nad używaną firmówką? Myślę że jakiegoś pionka można już upolować do 1k pln...

Teoretycznie tak, ale wczesniej miałem uzywke kenwooda i mialem wrazenie ze nie zawsze po wlaczeniu grało tak samo...

Ja swojego JVC kupiłem używkę i śmiga, tylko że tak jak ja to patrzę na jakość dźwięku, przetworniki i mnogość ustawień dźwięku, bajery są mi zbędne, chociaż przydał by mi się BT żeby się na głośnomówiący podpiąć :)

• Like 1

No wlasnie a ja potrzebuje troche bajerow :D a co do jakosci z tego peiyinga jestem zadowolony a kruger ponoc lepszy

Mów po ile bo może trzy trzeba wziąć :f:
759 brutto promocja do dzisiaj najpozniej jutro i wysylka do mnie za pobraniem, ktos jeszcze chetny? :D wysylka ze 20 powiedzial ze doliczy

Kurde nie mam teraz buły :/

Miałem "małe" wydatki w zeszłym tygodniu :p 

Raczej nie uda mi się ogarnąć z lewizny teraz tyle kasy co by Monia nie krzyczała że na dom braknie :p

IMG_20190827_173454.jpg

• Like 4