Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Omega BFL


Roman123
 Share


Recommended Posts

Witam. Mam problem z wtryskami benzynowymi, samochód nie chodzi na wszystkich cylindrach. Wtryskiwacze były myte w myjce ultradźwiękowej, na nowo były założone lecz nie bylo poprawy. Samochod o pojemności 2.6 v6. Dzięki i pozdrawiam czekam na jakies informacje. 

received_471901760303873.jpeg

Edited by Roman123
Link to comment
Share on other sites


Chodzi mi o zwykle menzurki/cylinder miarowy, zwał jak zwał żeby umieścić listwę w powietrzu i strzelac wtryskami do menzurek i zobaczyc czy mgielka jest powtarzalna i czy ta sama ilosc paliwa została na końcu wytłoczona. Ale do tego dobrze zbudowac sobie jakieś stanowisko, z jakąs starą listwą i pompa z szrotu. Pamiętam jak swoje kiedyś czyściłem to po wałkowaniu je w nafcie , myjce i jeszcze przedmuchiwaniu w odwrotna strone, nadal mgiełka była mało powtarzalna.

Link to comment
Share on other sites


A próbowałeś na gazie jeśli sterownik ma taką możliwość wyłączać poszczególne wtryski i sprawdzać reakcje? Może też być problem z rozrządem, ale LPG raczej jest bardziej toporne w inicjacji zapłonu i by się oberwało prędzej na pracy LPG.

Link to comment
Share on other sites


Teraz na zimnym na gazie też pracuje gdzieś na 5 cylindrach ale jak lekko się rozgrzeje to chodzi już normalnie. W ten piątek będę sprawdzać wszystko od nowa pompę wtryski i sterownik, i będzie wymiana wtryskow raczej napewno. Myślę że rozrząd jest dobrze ustawiony bo gdyby przeskoczyl to na gazie by się działo to samo 

Link to comment
Share on other sites


Jest napisane że patrzyłem pompke paliwa jest ciśnienie, sterownik, świece były wymieniane. I tak jak mówię na zimnym omega na benzynie chodzi gdzieś na 3,4 cylindrach max a na gazie na zimnym przez chwilę na 5 cylindrach a później już normalnie na 6. Na komputerze pokazuje za mała ilość paliwa że podaję na cylindry więc mi się wydaje że jak najbardziej to będą wtryski. I chciałem przedstawić jeszcze jedna sprawa dolalem do paliwa preparat do czyszczenia wtryskow i jeździłem na benzynie była poprawa lecz gdy znowu zaczolem jeździć na gazie wszystko wróciło jak było kiedyś 

Edited by Roman123
Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.