Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Hej Wszystkim

ITER1983
 Share

Recommended Posts

19 minut temu, B0Cygano napisał:

Witaj, opisz szerzej swój pojazd ;)

A tak nawiasem mówiąc masz dużo pary w bicku, że tyle lat tym autem powozisz :dokuczacz:

Ten znowu zaczyna... siostro! Lekarza! :f:

Po jednym zdjęciu ciężko cokolwiek stwierdzić, ale wygląda ładnie. :) Podoba mi się bardzo ten kolor. :) Felgi dodają jej uroku. Napisz jaka to wersja, jaki silnik. Dodaj jeszcze kilka zdjęć. :)

No i przede wszystkim -witamy w klubie! Fajnie widzieć kolejnego zadbanego przedlifta, bo tych coraz mniej. :)

• Like 4

Siemka, u mnie już masz + za "B" ( mój ukochany model Omegi) daj proszę szerszy podgląd na egzemplarz, pomysły itd, itp 

Jedziesz z KOKSEM !!:D

Opisz proszę jaki motur, wyposażenie, stan, skąd, co i jak, oraz koniecznie wstaw więcej fotek !! (z każdej B w klubie cieszę się jak dziecko :hurra:)

Witamy. Proszę o więcej zdjęć, szczególnie wnętrza i mam nadzieje że będą jakieś mody ? :D

Siemka

Dzięki za miłe przyjęcie.

Z nowszych zdjęć mam tylko te jedno które wrzuciłem, starych nie ma co pokazywać:). Za kilka dni zrobię nowe i wrzucę na forum.

Kolor rzeczywiście nietypowy, każdy inaczej go nazywa.

r 1999 w różnych miejscach ma jeszcze znaczki na 100 lecie Opla. Brakuje dekielków na kołach - jakiś Janusz mi zawinął, ale kupię nowe.

Motor 2.5 TD 130KM 6 cylindrowy.

xenony, podgrzewane i elektryczne przednie fotele, klima dwustrefowa, elektryczne, podgrzewane lusterka, niestety bez tempomatu

Kupiona w 1999 roku za ok 12000 tys. W między czasie na naprawy poszło chyba z dwa razy tyle :)

W tamtym roku byłem z nią u lakiernika (atak rudej) i jeden cały bok był robiony, reparaturki na nadkolach, itp. Po drugiej stonie jedynie tylnie nadkole. Resztę zamierzam dać do zrobienia w przyszłym roku.

W przyszłym roku zamierzam również wymienić łańcuch ponieważ jest już trochę wyciągnięty i czasami błyska lampka od silnika.

Ogółem stan jest w miarę dobry. Nic nie stuka, jeździ, nie psuje się (od roku :) ). Z ostatnich rzeczy jakie były robione to ok rok temu zerwany pasek od alternatora. Nowe siłowniki od maski i tylniej klapy.

A i był problem z odpalaniem na ciepłym silniku, ale już jest zrobione. W środkku jest trochę "plasticzków" do wymiany - niektóre zaczeły rozpadać się już ze starości. Czy jest na forum ktoś kto chandluje takimi częściami?

A tak poza tym w życiu jej nie sprzedam. 10 lat już ze mną. Kobiety w tym czasie odchodziły i przychodziły  a ona zawsze ze mną :) Oczywiście ze względu na jej wiek do codziennego jezdzenia będę używał niedługo czegoś innego 

i jedyny możliwy wybór to oczywiście BMW 5 chyba jakaś wersja F10.

Pozdrawiam.

Edited by ITER1983
  • Like 4

Za 12 tys w 1999? Miałeś na myśli chyba 2009? :D

Wersja "edition 100", czyli nie licząc silnika i koloru bliźniaczka egzemplarza jaki posiada @B0Cygano :)

Co do plasticzków. Napisz na początek temat w dziale ogłoszenia, może ktoś się zgłosi. 

A jeżeli posiadasz facabooka to polecam odnalezienie grup związanych z Omegą i kontakt z panami Krzysztof Niedziółka oraz Michał Czaplicki (tego znajdziesz pod nazwą Omega Garage). Chyba nikt inny w Polsce nie ma takiej bazy części do naszych strupów jak oni, więc na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz. :) Wiec nawet jak nie posiadasz FB, to polecam założyć bo tam chyba kontakt z nimi będzie najszybszy 

• Like 1