Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Family car Rico - Vectra C

Ricardo
 Share

Recommended Posts

Bardzo fajne i wygodne auto i ogólnie parę kilometrów juz nia zrobiłem na tylnej kanapie a no i najważniejsze puszcza bąki :D

Ładna przejściówka [emoji6] bixy to jest coś czego mi jeszcze brakuje [emoji23]

najważniejsze puszcza bąki biggrin.png

Bo diesel Musi dymić

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

15 minut temu, Grabarz napisał:

Bardzo fajne i wygodne auto i ogólnie parę kilometrów juz nia zrobiłem na tylnej kanapie a no i najważniejsze puszcza bąki :D

Na tylnej kanapie już poszło tyle obietnic że ho ho :rotfl:

• Like 1

4 minuty temu, Famul napisał:

Ładna przejściówka emoji6.png bixy to jest coś czego mi jeszcze brakuje emoji23.png

Nie było mi to jakoś do szczęścia potrzebne i nie zwracałem na to uwagi przy kupnie ale jak już zobaczyłem jak te bixy świeca wraz z doświetlaniem to szczęka mi opadła :scared: mego sztos i przerobione bixy omegowe się chowają :) nawet moje z x6 2018r :)

Na tylnej kanapie już poszło tyle obietnic że ho ho :rotfl:
Ta kanapa przejdzie do histori i bedzie takiej rangi jak fotel przed wielkim bratem w big brotherze :D
  • Like 1

Godzinę temu, danio napisał:

Jednak na viki padło

Śwagier niech służy bezawaryjnie ;)

Przemówiło za nami jednostka i ocynk :)

• Like 1

9 godzin temu, Ricardo napisał:

1.9 cdti 150km podobno po wirusie :)

2004r z automatem AF40

źle wspominam tą konfigurację :P Oby Tobie służył lepiej ten automat niż mi :) ale poza tymi przygodami vectra to fajne i wygodne auto, szkoda że nie jest RWD...

2 minuty temu, Aros napisał:

źle wspominam tą konfigurację :P Oby Tobie służył lepiej ten automat niż mi :) ale poza tymi przygodami vectra to fajne i wygodne auto, szkoda że nie jest RWD...

Szkoda że nie jest 4wd!

28 minut temu, Aros napisał:

Troszkę się wdrazylem w temat i skrzynia jest skastruowana pancernie z jedną wadą :) wytrzymuje spokojnie 400kkm, wymieniasz jedek kosz i robisz kolejne 400kkm ;)

Niestety to co się dzieje z tymi skrzyniami to jest wada użytkownika bo nie ma o niej pojęcia :omg:po prostu ta skrzynia jest bardziej czuła na świeży olej a ludzie dalej wymieniają co 80kkm O.o całe szczęście naprawa jest tania w porównaniu do innych marek :)

I fakt jeździ się bardzo przyjemnie ;)

• Like 1

Kilka takich vectr z handlowałem i powiem tyle że jak na te lata to się dobrze trzymają, są wygodne i przestronne.

Mają kilka wad, między innymi sterowanie klimą się zacina, tylne zawieszenie szybko się kończy i przednie sanki rdzewieją tak że się robią dziury przy wahaczach ja już wymieniałem i wiem że to częsta przypadłość tego modelu i nie ma znaczenia jaki silnik, na szczęście jest sporo nowych na sprzedaż i to w ale drogo około 8 stówek ale można tak jak ja kupić używkę w stanie bdb. 

Ogólnie szerokości życzę:thumbsup:

• Like 1

Dzisiaj wyszperane parę fantów do niej [emoji16] zobaczymy co się uda zamontować [emoji6]
@saint for ju też mam gift [emoji6]
Co już ciekawego wyhaczyles?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

16 godzin temu, Grabarz napisał:

Chociaz by to :D

DSC_1102.JPG

A nie ładniejsza trójramienna z polifta? :P

Kurła jeszcze wcześnie :P myślałem że to zwykła :P

• Like 1

W dniu 21.10.2019 o 00:01, Ricardo napisał:

Przemówiło za nami jednostka i ocynk :)

Vc ma ocynk :mysli:

Chyba w bardzo znikomej ilości 

• Confused 1

W dniu 21.10.2019 o 07:35, Wojtas napisał:

Mają kilka wad, między innymi sterowanie klimą się zacina, tylne zawieszenie szybko się kończy i przednie sanki rdzewieją tak że się robią dziury przy wahaczach ja już wymieniałem i wiem że to częsta przypadłość tego modelu i nie ma znaczenia jaki silnik, na szczęście jest sporo nowych na sprzedaż i to w ale drogo około 8 stówek ale można tak jak ja kupić używkę w stanie bdb. 

Tak się składa że kulam się VC od 2010 roku i powiem tak: problem z panelem klimy to banał ! wystarczy prysnąć kontaktem , ewentualnie przelutować . Natomiast w tylnym zawieszeniu najczęściej padają wahacze (banany ) , poduszki stabilizatora i amortyzatory. :)

• Like 1