Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Omegowa familia FatBoy'a

FatBoy82
 Share

Recommended Posts

5 minut temu, FatBoy82 napisał:

wspomaganie

Moim skromnym zdania ,żadna Omega nie może mieć w liście wyposażenie "wspomaganie" w pełnoprawnym tego słowa znaczeniu.

6 minut temu, FatBoy82 napisał:

radio Alpine by można było mp3 z płyt słuchać ;)

Tu poszedłeś po prostej i chińskiej linii oporu, jak dla wielbiciela owego modelu uważam, że większa frajdą było by doposażenie auta w zmieniarkę OEM, gdzie również mógłbyś słuchać płyt ;)

Tak po za tym ciekawy opis.

9 godzin temu, FatBoy82 napisał:

servotronic - małym palcem mogę kręcić w miejscu @B0Cygano :P

:haha7:

Chyba jak podniesiesz auto  kolami w powietrzu oraz odepniesz kolumnę od przekladni  wtedy może samą kolumną ukrecisz palcem. W innym wypadku nie realne.

• Haha 1

Dokładnie... przygodę zaczyna się od omegi A :D

w moim przypadku było ich 3 sztuki :hura5:

Fajne auta , tak trzymaj Bartek :P

W 3.2 widzę masz też panel obok lekarka ASB też ten klejoncy z gumy. Miałem to samo zastąpiłam go srebrnym i jest :thumbsup:

• Like 1

tak chętnie bym ją zmienił, bo ta guma to straszne dziadostwo. W ogóle jakbym dorwał tego, co wymyślił wszędobylską gumę w środku, to bym za jaja powiesił i pod prąd podłączył.

• Like 2

Ten panel czarny to wychodził w najbiedniejszych wersjach razem z czarnymi listwami w boczkach oraz czarnym panelem klimatronika wiem bo sam mialem [emoji14]

57 minut temu, Grabarz napisał:

Ten panel czarny to wychodził w najbiedniejszych wersjach razem z czarnymi listwami w boczkach oraz czarnym panelem klimatronika wiem bo sam mialem emoji14.png

No właśnie nie tylko .... u mnie masz szczotkowane aluminium i ten panel byl w gumie , czyli biedy u mnie nie bylo;) A jednak go założyli  

4 godziny temu, Łukary napisał:

No właśnie nie tylko .... u mnie masz szczotkowane aluminium i ten panel byl w gumie , czyli biedy u mnie nie bylo;) A jednak go założyli  

3 godziny temu, Grabarz napisał:

A moze poprzedni wlasciciel zalozyl? :)

U mnie to samo szczotkowane aluminium i panel obok ASB pokryty guma był. Także nie tylko montowali w bieda edyszyn :)

• Like 3

O ile mozna w ogole powiedziec ze 3.2 to bieda edyszyn, jak na moj gust calkiem spoko wyposazenie :) Niektorych rzeczy mogloby nawet nie byc, ale sa takie, których mi brakuje jak np. szpera :coolio:

• Like 2

10 godzin temu, B0Cygano napisał:

:haha7:

Chyba jak podniesiesz auto  kolami w powietrzu oraz odepniesz kolumnę od przekladni  wtedy może samą kolumną ukrecisz palcem. W innym wypadku nie realne.

Za każdym razem gdy czytam na temat wspomagania z twojej strony, to w wyobrażam sobie jakiegoś mikrusa 145cm w kapeluszu i 30kg wagi....

Co do tematu, po V-ce odechce Ci sie omegi ?

• Like 3
  • Haha 1

Jak są mocowane nakładki na progi, te pod drzwiami by buciarami aż tak bardzo nie porysować lakieru podczas wsiadania ;) Chamsko na klej czy są zatrzaski? Jakieś patenty jak to zdjąć by spokojnie użyć ponownie?

5 godzin temu, danio napisał:

Wiecznie narzekasz na wspomaganie albo klime. Sprzedaj i po problemie 3k ci daje

@danio Nic dodać, nic ująć. :thumbsup:

• Like 3

czyżby termostat? w 3.2

Dzisiaj byłem w trasie po manuala, jade sobie ze 120km/h, patrze na deske i oczom nie wierzę - wskazówka od temperatury pokazuje 80C. To se mysle, ze pewnie czujnik zdechł i złe pokazuje. Jak zwalniałem to wskakiwało na 85C, ale przeważnie była pomiędzy 80-85. Coś mi tu nie grało. Podpiąłem kompa i patrze co ten pokazuje. Silnik się rozgrzewa, doszedł do jakiś 92C, otworzyłs się termostat, spadło do 80C, po czym wskoczyło do 87C. Wszystko jazda w mieście. Wskażnik na desce pokazywał dokładnie to samo, aż się zdziwiłem, że tak mało przekłamuje. Wyjechałem poza miasto, 100-110km/h i temperatura spada do 83-84C. jak na mój gust trochę mało. Przy nawrotce wyłączył się komp, więc na chwile stanąłem by go s powrotem włączyć. Może mineły 2min silnik nagrzał się do 92C i nie szło dalej, gdzie w Opel Scannerze pisze, że na jałowym powinno być 98-110C.W drodze powrotnej było to samo - 100-110km/h 83-84C, przez miasto 85-86C.

Grzanie włączone, na zewnątrz -1C

Edited by FatBoy82

Hmm muszę zerknąć u siebie. Bartek fotkę zrob jak u Ciebie to wygląda.  Jak mi się uda zaobserwować jutro to wrzucę jak u mnie wygląda.