Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Szybkie Pytanie -szybka odpowiedź BEZ SPAMU

Recommended Posts

Jeśli masz problem i potrzebujesz szybkiej podpowiedzi lub porady , opisz problem - czego dotyczy . Postaramy się pomóc jak najszybciej

Proszę bez zbędnego SPAMU :)

• Like 3
  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Misja zakonczona powodzeniem aczkolwiek wwiercilem sie w komin musze jutro latac dziure bo mnie sie do domu bedzie kopcilo

Jeśli masz problem i potrzebujesz szybkiej podpowiedzi lub porady , opisz problem - czego dotyczy . Postaramy się pomóc jak najszybciej Proszę bez zbędnego SPAMU

kabina 5        6 3        4 1        2 Zderzak porzod   

Posted Images

12 minut temu, saint napisał:

Jaką wycieraczke na tył do kombi polecacie ? :)

Polecam elastyczną i valeo firmę :D

• Thanks 1

Bardzo fajny pomysł z tym tematem :thumbsup:

Miał ktoś z was sytuację, że jak są temperatury bliskie zera i poniżej to MID się zapala przy wyłączonym zapłonie? Już kilka razy to zaobserwowałem w nocy, auto pozamykane a wyświetlacz się świeci..

3 godziny temu, kmx napisał:

Bardzo fajny pomysł z tym tematem :thumbsup:

Miał ktoś z was sytuację, że jak są temperatury bliskie zera i poniżej to MID się zapala przy wyłączonym zapłonie? Już kilka razy to zaobserwowałem w nocy, auto pozamykane a wyświetlacz się świeci..

Ale sam z siebie? Ja nic takiego nie mam :mysli:

11 minut temu, Ricardo napisał:

Ale sam z siebie? Ja nic takiego nie mam :mysli:

Dokładnie, jakby wariował od mrozu. Zapłon wyłączony, auto zamknięte. W tamtym roku miałem tak że włączał się i wyłączał tak w minutowych odstępach. Nie zawsze to występuje, ale jak już występuje to przy temperaturach blisko zera i ujemnych.

4 godziny temu, Łukary napisał:

valeo

Nie wiem jak elastyczne, ale swego czasu kupiłem do gruza zwykłe z owej firmy i okazały się o kant krzesła rzucić, skały, chrobotały, więc wymieniłem zgodnie ze sztuką na GM, teraz jest ok.

Miał ktoś z was sytuację, że jak są temperatury bliskie zera i poniżej to MID się zapala przy wyłączonym zapłonie? Już kilka razy to zaobserwowałem w nocy, auto pozamykane a wyświetlacz się świeci.

To jeee Omega, czyli pruski szajs, wyświetlacze się same odpalają, szyberdachy otwierają, dobrze, że jeszcze sama się nie odpala w nocy, bo do rana wypaliła by wszystką benzynę ze zbiornika :lol2:

Teraz, B0Cygano napisał:

To jeee Omega, czyli pruski szajs, wyświetlacze się same odpalają, szyberdachy otwierają, dobrze, że jeszcze sama się nie odpala w nocy, bo do rana wypaliła by wszystką benzynę ze zbiornika :lol2:

Weź nie strasz bo będę ją przywiązywać kagańcem na noc :f: No ale coś mi się zdaje że ten wyświetlacz to może być grubsza sprawa na oddzielny temat, także nie spamujmy już tutaj. :)

• Haha 1

Cygan prosiłem żeby nie spamowac... :/

mam po raz drugi na dwóch autach.

Dlatego je polecam każdemu z Was . Valeo First elastyczne 

Siemanko,

pojawił się u mnie problem, że po rozgrzaniu na wolnych obrotach co jakiś czas nieregularnie wypada "raz" zapłon, i dalej równo pracuje.

Objawy cewki/kabli czy coś innego może być?:P

32 minuty temu, Misiek_v6 napisał:

Siemanko,

pojawił się u mnie problem, że po rozgrzaniu na wolnych obrotach co jakiś czas nieregularnie wypada "raz" zapłon, i dalej równo pracuje.

Objawy cewki/kabli czy coś innego może być?:P

Kiedy wymieniałeś świece, przewody? Jeśli nie były wymieniane, to od tego bym zaczął.

10 minut temu, arek1981 napisał:

Kiedy wymieniałeś świece, przewody? Jeśli nie były wymieniane, to od tego bym zaczął.

świece 1k temu, przewody z 60 tyś-  dziwi mnie jedynie to, że ten zapłon wypada rzadko, i pojedyńczo

32 minuty temu, Misiek_v6 napisał:

świece 1k temu, przewody z 60 tyś-  dziwi mnie jedynie to, że ten zapłon wypada rzadko, i pojedyńczo

Jakie przewody w 3.2? :mysli:świece nie w oleju? Podszybie nie cieknie i nie zalewa 6 świecy? 

Dokładnie, jakby wariował od mrozu. Zapłon wyłączony, auto zamknięte. W tamtym roku miałem tak że włączał się i wyłączał tak w minutowych odstępach. Nie zawsze to występuje, ale jak już występuje to przy temperaturach blisko zera i ujemnych.

Ciągnie baterie czy nie odczuwalne? 

17 minut temu, Ricardo napisał:

Jakie przewody w 3.2? :mysli:świece nie w oleju? 

Świeca może być, silnik to 3.0

22 minuty temu, Ricardo napisał:

Jakie przewody w 3.2?:mysli:świece nie w oleju? Podszybie nie cieknie i nie zalewa 6 świecy?

Kolega ma w profilu X30XE, więc przewody ma.

Jak Ricardo napisał, sprawdziłbym gniazda świec na obecność oleju i/lub wody z podszybia.

Edited by arek1981

Po wymianie aku chce ustawić date z godziną. Ustawiam zatwierdzam ok i jebb wywala inna datę,  godzina jest ok

9 godzin temu, Ricardo napisał:

Ciągnie baterie czy nie odczuwalne? 

Pewnie coś tam ciągnie, ale nie na tyle żebym miał kiedykolwiek problemy z odpaleniem. Nic innego poza midem nie "startuje" tylko wyświetlacz. Może manetka jest problemem? Można nią pobudzić wyświetlacz nawet jak jest wyłączony zapłon, może na mrozie coś się chrzani :)

4 godziny temu, danio napisał:

Po wymianie aku chce ustawić date z godziną. Ustawiam zatwierdzam ok i jebb wywala inna datę,  godzina jest ok

Mam dokłądne to samo i ch*j wie czemu, co ciekawsze dni liczy od tej swojej daty, ale zmienic nie chce na wlasciwa...

2 godziny temu, kmx napisał:

Pewnie coś tam ciągnie, ale nie na tyle żebym miał kiedykolwiek problemy z odpaleniem. Nic innego poza midem nie "startuje" tylko wyświetlacz. Może manetka jest problemem? Można nią pobudzić wyświetlacz nawet jak jest wyłączony zapłon, może na mrozie coś się chrzani :)

Kurcze nie mam pojęcia O.o

No trudno :) I tak kiedyś będę go zmieniał bo ma powypalane pixele i nawet gdy ustawie czas na zegarku to biegnie jakby wolniej i po paru dniach już bzdury pokazuje :)

Lecę z kolejnymi pytaniami: 

Zbiorniczek wyrównawczy z czujnikiem -czy do kupienia występuje tylko oryginał? Czy są jakieś zamienniki?

Drugie pytanie: Głośniki Hertz DSK 16,5 cm na przód. Ktoś tu miał na pewno, tak kojarzę. Jakie opinie? Będzie to dobry zakup w tej cenie? Membrana w nim jest chyba z plastiku?

36 minut temu, kmx napisał:

Zbiorniczek wyrównawczy z czujnikiem -czy do kupienia występuje tylko oryginał? Czy są jakieś zamienniki?

Tylko oryginał, nówka do kupienia na przykład tutaj :)

https://sklep.dixi-car.pl/zbiornik-wyrownawczy-plynu-chlodzacego-omega-wskaznika-p-3690.html

39 minut temu, kmx napisał:

Drugie pytanie: Głośniki Hertz DSK 16,5 cm na przód. Ktoś tu miał na pewno, tak kojarzę. Jakie opinie? Będzie to dobry zakup w tej cenie? Membrana w nim jest chyba z plastiku?

Miałem z tyłu Hertze dsk i grały całkiem fajnie. Na fb ktoś zakładał 4 szt. i też mocno chwalił :)

• Like 1
8 godzin temu, FatBoy82 napisał:

Mam dokłądne to samo i ch*j wie czemu, co ciekawsze dni liczy od tej swojej daty, ale zmienic nie chce na wlasciwa...

Może problem leży w "automatycznej korekcie czasu" czy jakoś tak tam było. Odznaczcie ta funkcję 

Włączałem i wyłączałem, bez różnicy :(

Edited by FatBoy82