Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Szybkie Pytanie -szybka odpowiedź BEZ SPAMU

Recommended Posts

2 godziny temu, maniack napisał:

Już wszystko jasne nie umiem suwmiarki obsługiwać 😁

no, doucz się bo coś kiedyś wysadzisz :tongue2:

• Like 1
  • Haha 1
  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Misja zakonczona powodzeniem aczkolwiek wwiercilem sie w komin musze jutro latac dziure bo mnie sie do domu bedzie kopcilo

Jeśli masz problem i potrzebujesz szybkiej podpowiedzi lub porady , opisz problem - czego dotyczy . Postaramy się pomóc jak najszybciej Proszę bez zbędnego SPAMU

kabina 5        6 3        4 1        2 Zderzak porzod   

Posted Images

4 godziny temu, maniack napisał:

Już wszystko jasne nie umiem suwmiarki obsługiwać 😁

No właśnie miałem pisać jak Ty na suwmiarkę patrzysz :f:

• Haha 1
no, doucz się bo coś kiedyś wysadzisz :tongue2:
To musial bym zrobic ja
Btw wiercę wiertlem w scianie metrowym zeby przejść przewodem takze jak bedzie awaria pradu w okolicy z gory przepraszam, mam nadzieje ze nie bede na pasku w tvnie
  • Haha 3
Godzinę temu, Grabarz napisał:

To musial bym zrobic ja emoji16.png
Btw wiercę wiertlem w scianie metrowym zeby przejść przewodem takze jak bedzie awaria pradu w okolicy z gory przepraszam, mam nadzieje ze nie bede na pasku w tvnie emoji16.png

Misiu Ty już raz wierciles więc proszę wróć!!! 

• Like 1

Misja zakonczona powodzeniem aczkolwiek wwiercilem sie w komin musze jutro latac dziure bo mnie sie do domu bedzie kopcilo

• Haha 4

pukania z tylku w kole ciag dalszy ,mam prosbe jesli ktos ma zdjecia lub porady jak rozebrac piaste tyl i polos odkrecic od piasty to poprosze ,bo juz nie wiem co puka i zaczynam sprawdzac wszystko ,zacisk na nowych tloczkach i gumkach ,chwile byla cisza,ale tylko chwile pomocy

5 godzin temu, maniack napisał:

pukania z tylku w kole ciag dalszy ,mam prosbe jesli ktos ma zdjecia lub porady jak rozebrac piaste tyl i polos odkrecic od piasty to poprosze ,bo juz nie wiem co puka i zaczynam sprawdzac wszystko ,zacisk na nowych tloczkach i gumkach ,chwile byla cisza,ale tylko chwile pomocy

Co do tylnej piasty to po odkręceniu flanszy od ośki ,to resztę trzeba wyprasować z wahacza .

Swoją drogą ja też mam lekkie pukanie w prawym tylnym kole i jak wlazłem pod auto :f:,to pierwsze co mi się żuciło w oczy to luz na łączniku stabilizatora na dolnej tulei . Podmieniłem narazie tulejkę na nową koszt całe 2 złote. Później pojechałem na SKP, i po badaniu amortyzatorów pokazało że prawy ma 50 procent ,więc dziś założyłem nowy amor KYB, jutro zobaczymy czy stukanie ustało, jeśli nie to jutro szwagier ląduje w bagażniku i będzie słuchał co i jak :haha7:

Dodam że również zacisk ,ręczny i wahacz poprzeczny ten do zbieżności też jest nowy. Co dziwne stuk występuje tylko z prawej strony , 

• Haha 1

To sprawdzanie amortyzatorow na skp to jedna wielka sciema, przerabialem na własnej skorze, poza tym wystarczy dobic porzadnie powietrza i wychodzi zupelnie inny wynik

• Like 1
10 godzin temu, Bobek napisał:

Co do tylnej piasty to po odkręceniu flanszy od ośki ,to resztę trzeba wyprasować z wahacza .

Swoją drogą ja też mam lekkie pukanie w prawym tylnym kole i jak wlazłem pod auto :f:,to pierwsze co mi się żuciło w oczy to luz na łączniku stabilizatora na dolnej tulei . Podmieniłem narazie tulejkę na nową koszt całe 2 złote. Później pojechałem na SKP, i po badaniu amortyzatorów pokazało że prawy ma 50 procent ,więc dziś założyłem nowy amor KYB, jutro zobaczymy czy stukanie ustało, jeśli nie to jutro szwagier ląduje w bagażniku i będzie słuchał co i jak :haha7:

Dodam że również zacisk ,ręczny i wahacz poprzeczny ten do zbieżności też jest nowy. Co dziwne stuk występuje tylko z prawej strony , 

To zostawiam fachowcom taka zabawę,byłem na diagnostyce i zawiecha wporzadku, ale tak jak pisze Grabarz to niby amortyzator ma 82%a jest do śmietnika, powiem Ci z tym szwagrem w bagażniku to nie głupi pomysł 😁😁

U mnie pukalo nawet jak podniosłem auto do góry i kręciłem kołem, ale po wczorajszych pracach stwierdziliśmy, że coś jest krzywe bo blokuje koło i się swobodnie nie kręci, albo tarcze, albo Piasta właśnie dostała w d.. Po rozebraniu się okaże co i jak 😀daj znać czy pomogla wymiana tej gumki 

8 godzin temu, maniack napisał:

To zostawiam fachowcom taka zabawę,byłem na diagnostyce i zawiecha wporzadku, ale tak jak pisze Grabarz to niby amortyzator ma 82%a jest do śmietnika, powiem Ci z tym szwagrem w bagażniku to nie głupi pomysł 😁😁

U mnie pukalo nawet jak podniosłem auto do góry i kręciłem kołem, ale po wczorajszych pracach stwierdziliśmy, że coś jest krzywe bo blokuje koło i się swobodnie nie kręci, albo tarcze, albo Piasta właśnie dostała w d.. Po rozebraniu się okaże co i jak 😀daj znać czy pomogla wymiana tej gumki 

Dzisiaj zrobiłem ponad 200km i pomogło  bo stukanie ucichło, ale jeszcze upewnię się pojeżdżę w tygodniu po dziurach i zobaczę.

Sama wymiana amora tez dużo pomogła :) 

1 minutę temu, Bobek napisał:

Dzisiaj zrobiłem ponad 200km i pomogło  bo stukanie ucichło, ale jeszcze upewnię się pojeżdżę w tygodniu po dziurach i zobaczę.

Sama wymiana amora tez dużo pomogła :) 

To trzymam kciuki by to było to,ale daj znać jak dalej idzie 😀