Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Szybkie Pytanie -szybka odpowiedź BEZ SPAMU

Recommended Posts

Trochę zginą, jak u Graby, niby 18 alepobrane.jpeg.7bcde9f52be3aef2f6f54f1f5341583a.jpeg

No i dystanse minimum 20mm na przody 45mm na tył jak takie same

Edited by lukaszxx1990
  • Like 1
  • Sad 1
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli masz problem i potrzebujesz szybkiej podpowiedzi lub porady , opisz problem - czego dotyczy . Postaramy się pomóc jak najszybciej Proszę bez zbędnego SPAMU

Lejesz, litro octu, płukasz, potem litr soku z cytryny i znowu płukasz, potem, trochę kreta z wrzątkiem i znów płukasz,. Powtarzasz procedurę 3 razy, a potem idziesz do aso kupić nowy ładny biały zbio

kabina 5        6 3        4 1        2 Zderzak porzod   

Posted Images

ktoś używał opcji ciepłego startu na lpg (przy prawidłowej temp. odpala z gazu)? warto/bezpieczne? 

Duża jest różnica między C30NE / 30NE vs C30SE? 

Da się jakimś tanim kosztem zrobić z tych 177KM te 204. Czy gra nie warta świeczki?

@CzasiU
Po tylu latach nie myślałem że takie pytania się pojawią jeszcze :D . C30SE to całkiem inna głowica, ameliniowa i na 2ch wałkach.

Edited by psczelaszkov
  • Haha 1
33 minuty temu, psczelaszkov napisał:

@CzasiU
Po tylu latach nie myślałem że takie pytania się pojawią jeszcze :D . C30SE to całkiem inna głowica, ameliniowa i na 2ch wałkach.

Cieszę się że zaskoczyłem ?

Czyli dupa zbita, trzeba wymieniać cały silnik... No nic szkoda

W dniu 13.01.2020 o 21:56, Maciej napisał:

https://allegro.pl/oferta/osram-d2s-night-breaker-laser-xenarc-200-250m-7508086905

Co powiecie o tych żarnikach >? Czy macie coś innego o podobnych parametrach a niższej cenie ? pozdro

Omijać wszelakie Osramy, Philipsy, chyba, że Twoim zamiłowaniem jest nabijanie molochom pruskim kabzy.

Za cenę około 150 pln możesz mieć 2 żarniki firmy Bosma w barwie 4300K lub 6000K w zależności od upodobań.

• Like 2
Godzinę temu, B0Cygano napisał:

Omijać wszelakie Osramy, Philipsy, chyba, że Twoim zamiłowaniem jest nabijanie molochom pruskim kabzy.

Za cenę około 150 pln możesz mieć 2 żarniki firmy Bosma w barwie 4300K lub 6000K w zależności od upodobań.

Zgadzam się z @B0Cygano nie warto przepłacać skoro "Bosmy" świecą naprawdę zacnie i żywotność ich jest naprawdę zaskakująca jak za tak przystępną cenę  !

Oczywiście nie jest to gigant firma i reklamy próżno szukać w TV.

Ale teraz TV kłamie, chyba nawet lepiej niż za PRL :wtf:

• Like 1

ok, mam xenon- tylko jedna lampa wsio ok a druga przy h7 od długich była przyłapana opaską zipppppp. Silniczek siedzi i trzyma pod soczewką xenonu a ta druga część bez zipa chodzi- można jakoś rozsądnie załatwić zamiast zipppppa ?;p

Panowie szybkie pytanie !!!!!!!

wstawiac barany klasyczne 

czy te drugie kierunkowe ? Są teraz na topie w V8 w BMW 

moge zrobić je do V6 

co myślicie ? Ktoś ogarnia temat ? 

E5254EED-8055-4D77-AB00-75A7C17D41C6.png

B969AC58-5DC2-443F-B95F-44C941560928.png

Ten z V8 wygląda jak kopia OEM'owego. OEMowy jest taki, a nie inny bo odlew ma swoje limity i raczej nie mądre jest kopiować to na kwas. Najlepiej jak wydech wali w 1 miejsce po kolejnosci zaplonu tak aby kazdy wydech dodawał pędu do wiru i pomagało wyciągać spaliny przy mijance. W tym z V8 to wyjdzie pierdolnik bo jeden będzie pchał w drugi niczym w c20ne. Jak turbo za tym lub katalizator to w sumie spoko, ale tak nie widze sensu żeby się spuszczać specjalnie spawając taki kibel.:nie_wiem:

• Like 2
  • Thanks 1

O ile maksymalnie można zplanować głowice w 3.0V6? 

Czy do ori xenonu w omedze pasuje odbłyśnik z innego samochodu? 

Cześć. 

Ktoś zna i ew. może polecić konkretną osobę lub warsztat, co by mógł zająć się moją Omegą? Chodzi o rozrząd, uszczelniacz mostu i drobne pierdoły. Najlepiej Zielona Góra lub rozsądne okolice ?

W Twoich rejonach to chyba tylko Poznań, Warssztat, Łukasz bdb. zna się na omegach, znajdziesz go na FB

• Like 1
W dniu 5.02.2020 o 07:17, Aros napisał:

W Twoich rejonach to chyba tylko Poznań, Warssztat, Łukasz bdb. zna się na omegach, znajdziesz go na FB

Dzięki za podpowiedź ?

Zmieniał ktos klemy w omie? Jesli tak to jakie? Uniwersalne? Może cos takiego

Screenshot_2020-02-13-10-48-41-1.png.55952e674598d5c7ad72df65fc9e754b.png

3 godziny temu, danio napisał:

Zmieniał ktos klemy w omie? Jesli tak to jakie? Uniwersalne? Może cos takiego

Screenshot_2020-02-13-10-48-41-1.png.55952e674598d5c7ad72df65fc9e754b.png

@Lipa zmieniał i bodajże na takie jak podesłałeś. 

• Like 1

A może bardziej miedziane klemy? 

Mam pytanie odnośnie pojawiania się napięcia na żarówce reflektora od str kierowcy na zimnym zapłonie- co może być przyczyną?

W dniu 14.02.2020 o 22:47, Misiek_v6 napisał:

Mam pytanie odnośnie pojawiania się napięcia na żarówce reflektora od str kierowcy na zimnym zapłonie- co może być przyczyną?

Zwarcie;)

• 2 weeks later...
W dniu 20.01.2020 o 22:09, B0Cygano napisał:

Za 2-pak xenonów bosma zapłacimy 90-95 zł a nie 150 - na znanym portalu aukcyjnym.

• Like 1
W dniu 10.01.2020 o 22:20, Misiek_v6 napisał:

ktoś używał opcji ciepłego startu na lpg (przy prawidłowej temp. odpala z gazu)? warto/bezpieczne? 

Od kiedy oprogramowanie mojego sterownika ma taką opcję używam non stop (ze 3 lata), temp. ustawiłem na 40 stopni - zalecane minimum. Odpala lepiej niż na benzynie.

• Like 1
  • 4 weeks later...

ktoś coś ma w szczeg. @robert514 odnośnie wymiany uszczelek pod kapami zaworów?

będe wdzięczny- Dzięki :)  POKRYWY PLASTIKI I RENZosil w pogotowiu