Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Opel kadett d

Tommy
 Share

Recommended Posts

13 minut temu, Tommy napisał:

Dlatego, że w latach 80/90 tych marzeniem każdego młodego chłopaka był VW golf

Nazwałbym to nie marzenie, lecz bezkrytyczne zachłyśniecie się pruska badziewną motoryzacją, które niestety trwa do dziś :/

• Confused 2

16 minut temu, B0Cygano napisał:

Nazwałbym to nie marzenie, lecz bezkrytyczne zachłyśniecie się pruska badziewną motoryzacją, które niestety trwa do dziś :/

A wg Ciebie jaka motoryzacji miała wzięcie na przełomie lat 80/90 tych? 

3 minuty temu, Tommy napisał:

Uwierz, że w chwili obecnej nie kupiłbym żadnego niemieckiego auta.

5 minut temu, Tommy napisał:

Nie wiem jak na przełomie lat 80/90 ale w roku 1997 FSO we współpracy z Daewoo stworzyło auto premium które o lata świetlne wyprzedzało złom pruski.

Natomiast zachłyśnięte społeczeństwo bez dozy krytycyzmu i tak wolało te wraki zza Odry.

• Haha 1

Tylko widzisz tak zwani przez Ciebie Prusacy klepią złom do dziś a po FSO  i Daewoo nic nie ma. Kwestia do zastanowienia.

• Like 3

Kończąc tą dyskusję tu zgadzam się z Tobą abyś również się zastanowił dlaczego tak jest jak napisales.

I aby nam moderator nie musiał regować zapraszam na czat, gdzie odbywają się ciekawe dysputy i można dokończyć owe zagadnienie.

Fajny kadett :thumbsup: dbaj bo takich już na drogach się prawie nie spotyka, ja jako pierwsze auto miałem jego następcę czyli astre F, może kiedyś sobie kupię żeby mieć taka satysfakcję jak Ty  :) chociaz na chwile obecna wolałbym dużego fiata  :P aleale miejsce na podwórku by się znalazło na oba  :D

2 godziny temu, Tazz napisał:

Fajny kadett :thumbsup: dbaj bo takich już na drogach się prawie nie spotyka, ja jako pierwsze auto miałem jego następcę czyli astre F, może kiedyś sobie kupię żeby mieć taka satysfakcję jak Ty  :) chociaz na chwile obecna wolałbym dużego fiata  :P aleale miejsce na podwórku by się znalazło na oba  :D

Następcą po moim kadecie był jeszcze kadett e tzw łezka a dopiero Astra, Ty chciałbyś Fiata 125 a ja zastanawiam się nad Warszawą, pozdrawiam

2 godziny temu, Agnieszka napisał:

@B0Cygano @Tommy gratuluję zachowania kultury :thumbsup:

Bardzo mnie cieszy, że nie muszę ingerować w temat i zwracać uwagi, tak trzymać Panowie ;)

Z mojej strony bez obaw. Pozdrawiam

• Like 1

No nooo :) Mało już tych kadettów zostało a to fajny wóz jest :) Ja kiedyś nie omal kupiłem commodore - sprzedający wycofał się ze sprzedaży a ja kupiłem "rozsądny" samochód :lol:

Ładny Kadett :brawo:tego modelu Opla praktycznie już się nie widuje na drogach , silniczek 1.6 D dobrze mi znana jednostka bo miałem asconę c z tym silnikiem wielki plus za bezkolizyjny rozrząd :) w tej jednostce