Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Black Bandit czyli nowe BMW E60 Arosa

Aros
 Share

Recommended Posts

Dzięki, kiedyś pewnie będzie, na razie kilka drobiazgów do ogarnięcia i rzeczy eksploatacyjne :) Później będziemy tworzyć :P ale w tym roku to będzie raczej zbieranie fantów :) 

• Like 1

2 godziny temu, Aros napisał:

Zależy jak na to spojrzeć.... omega to cały czas konstrukcja lat 80" za wiele zmian w kwestii technicznej nie ma.... a e60 to już troszkę inna liga...

Owszem to konstrukcja lat 80tych ale była ona bardzo dobrze dopracowana i między modelami zachodziły niewielkie zmiany. Dlatego auta były produkowane na tej bazie aż do 2006r. GTO, Monaro czy Commodore to były świetne auta i według mnie technicznie wcale nie gorsze. E60 to faktycznie nowa konstrukcja która odgradza się murem od starszych generacji. Pełno elektroniki, systemów itd... ogólnie duży eksperyment BMW którzy nie wszyscy polubili, a inni wręcz przeciwnie. Jeżeli chodzi o 100% seryjne auta to faktycznie masz rację inna liga, ale teraz kiedy mamy możliwości zmiany praktycznie wszystkiego w aucie na lepsze to ta różnica nie jest aż taka duża. By najmniej ja tak to widzę. Pozdro

• Like 1

E60 też zawsze mi się podobały, ale te z 2006r, 3.0 benzyna w manualu :D:D  bezawaryjności

• Thanks 1

3 godziny temu, Orkan napisał:

Jest tyle ciekawych samochodów na świecie, że grzech jeździć jednym przez pół życia ;) 

Niech się nie psuje :cheers:Czekam na więcej fotek :) 

Zgadza się ;) dlatego omega zostaje a dokupie sobie może kiedys coś ciekawego :P

BTW ładne autko i czekamy na resztę info ;)

Tak wg to chyba jedna słuszna przesiadka z omegi :thumbsup:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Też kiedyś chorowałem na takie egzemplarz, ale jak narazie omega do mnie bardziej przemawia :lol: ja już jestem fanem starszych samochodów i ta dawna zachcianka już zapomniana :lol:

Ale i tak czy bezawaryjności i czekamy na mody :thumbsup: myślę, że będzie ciekawie :jop:

• Like 1
  • Thanks 1

@Aros gratki z Bawarki, zachowam się może teraz jak jak @B0Cygano : E60 no w porównaniu do Omegi inna liga, lecz bolączki te same : szybkie zużycie wahaczy, łączników stabilizatora, sworznie przednich wahaczy /skąd my to znamy? :lol:/ a cena gratów inna !!! Ale na biednego nie trafiło :1eye:

Arek tak wymarzyłeś, tak zrobiłeś nie będę biadolił pierdół, że nie moja marka kompletnie, ważne żebyś Ty był zadowolony, czego oczywiście Ci życzę :heart:

PS. a swoją drogą tak prywatnie i tak się nią przejadę :lol:

• Haha 2

Gratulacje zakupu :thumbsup: E60 też mi się podoba i jak większość też chorowałem na nią :P I w sumie to dalej mi się podoba  :) ale obecnie bardziej choruje na 300C lub Magnum z HEMI :D

powodzenia w modach i jak najmniej nieprzewidzianych wydatków (bo wiadomo "personalizacja" swoje kosztuje) 

• Thanks 1

Ładna jest :thumbsup:  powodzenia w modach.

Szczeże mówiąc jak bym kiedyś miał zmienić markę to też chyba bym wybrał właśnie e60 bo auto ma to coś w sobie nie wiem jak to określić :). Ale jak narazie to mi to nie grozi bo chorobą Opla jestem mocno zarażony :f: 

Ale raz jeszcze gratuluję zakupu :thumbsup:

• Like 1

Omega to przepasc pod kazdym wzgledem w porownaniu do nowszych modeli chocby porownujac vectre c nawet przedlift, konstrukcyjnie czy nawet elektronika itd niestety ale to inna epoka, mozna ulepszac rzezbic modzic ale to jiz nie to samo niestety :)

• Like 4

3 minuty temu, Grabarz napisał:

Omega to przepasc pod kazdym wzgledem w porownaniu do nowszych modeli chocby porownujac vectre c nawet przedlift, konstrukcyjnie czy nawet elektronika itd niestety ale to inna epoka, mozna ulepszac rzezbic modzic ale to jiz nie to samo niestety :)

I to mówi mleczyk koleś co kozą jezdził. :jezor:

• Like 2
  • Haha 1