Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Vectra C kombi - Boscorelliego

Recommended Posts

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wymieniłem ostatnio magistralę wodną na nierdzewkę, wraz z nową uszczelką i przy okazji po raz kolejny zalałem nowy płyn. Póki co zjawisko pienienia nie występuje   ] Tyle zostało ze s

Inaczej niż zwykle ale chyba teraz widać? Muszę trochę bardziej jeszcze dokładkę po stronie kierowcy dociąć bo się podwija i jest wrażenie jakby końcówka bardziej wystawała niż po stronie pasażera

Edit 05.09.2020 Już pora, już czas - wymiana oliwy oraz filtrów: oleju, paliwa, powietrza Olej to "eksperyment", dużo dobrego się o nim naczytałem więc postanowiłem przetestować W

Posted Images

" Z racji tego, że nie widzą mnie się te wielkie światła w vectrze dokupiłem coś takiego i zastanawiam się nad montażem, co myślicie? "

Jak dla mnie wizualnie na plus, ba duży plus ;)

nie widzę po zdjęciach, ale ja osobiście bym wolał środki lamp pomalować na czarno a "klapki" zabrał bo tak jakoś o ;d- Vectry bardzo rdzewiały?

Bardzo ładny pakiet startowy. 

Życzę szerokości i bezawaryjnosci. 

Kolejna Vectra na forum. A co z Omegą  ?

Brewki na lampy nie wyglądają źle. 

Te "brewki" na lampy (czy jak to się tam zwie:P) jak najbardziej na +

4 minuty temu, Misiek_v6 napisał:

nie widzę po zdjęciach, ale ja osobiście bym wolał środki lamp pomalować na czarno a "klapki" zabrał bo tak jakoś o ;d- Vectry bardzo rdzewiały?

Fabrycznie lampy są w wersji "black"

4 minuty temu, OMEGATOR napisał:

Bardzo ładny pakiet startowy. 

Życzę szerokości i bezawaryjnosci. 

Kolejna Vectra na forum. A co z Omegą  ?

Brewki na lampy nie wyglądają źle. 

Ogólnie to bardzo mi się widzi taki wygląd

93bd1bec1fe00d6amed.jpg

Omegę miałem w planie sprzedać, ale jak w nią wsiądę, odpalę, jak się nią przejadę to tak  jej tak nienawidzę, że strach i będę ostro walczył aby została do zabawy :D

• Like 2

Powiem szczerze, że też myślałem nad viki C, ew. zafira C- tylko po lifcie jest 2.2 pb i 1.9 td czy cuś jeszcze interere ?

Bardzo ładna vectra :thumbsup:, brewki bym zostawił bo ładnie wygląda :), również życzę bezawaryjności i szerokości.

Swoją drogą te Vectry C mają coś w sobie im dłużej się im przyglądam to coraz bardziej sam się zastanawiam czy właśnie nie zmienić modelu :mysli:, rozum mówi żeby zmienić na młodszy model ,ale serce nadal za Omegą :)

@bobek , Kombi w czerni, ładna felga i przyciemnione szyby i już jest efekt "wow"

• Like 1
Teraz, Misiek_v6 napisał:

@bobek , Kombi w czerni, ładna felga i przyciemnione szyby i już jest efekt "wow"

Ewentualnie srebrne Kombi w pakiecie irmi i 3.0 cdti chodzi mi po głowie :) ale czarne jak najbardziej na plus 

• Like 1

Zakladaj na klej do szyb efekt jest git sam kleilem :) a ty jeszcze masz lepiej bo masz czarne lampy :)

DSC_0476.JPG

• Like 3
8 godzin temu, Grabarz napisał:

Zakladaj na klej do szyb efekt jest git sam kleilem :) a ty jeszcze masz lepiej bo masz czarne lampy :)

DSC_0476.JPG

Graba lakierowałeś te brewki pod kolor auta? Klej do szyb to już tak na amen, jak mi się kiedyś odzobaczy to nie usunę tego?

Tak, puściłem to w kolor auta bo za bardzo soe roznilo, niestety ale to jest duza powierzchnia i nie przylega idealnie do lampy wiec wolalem nie ryzykować, a tak jak piszesz kleisZ to na amen juz nie puści

Układ który nazywasz "wspomaganiem" pracuje tu na zasadzie elektryczno - hydraulicznym, czy hydraulicznym ?

• Haha 1
26 minut temu, B0Cygano napisał:

Układ który nazywasz "wspomaganiem" pracuje tu na zasadzie elektryczno - hydraulicznym, czy hydraulicznym ?

NR1=WSPOMAGANIE UKŁADU KIEROWNICZEGO, ELEKTROHYDRAULICZNE O ZREDUKOWANYM PRZEŁOŻENIU

Tak nazywa ten układ producent

• Like 1

Mhm, a czy posiadasz wiedzę, czy za pomocą narzedzi diagnostycznych można zmienić charakterystykę pracy tego układu ?

Ładne VC i dobry silnik :) pakiet startowy na duży plus:thumbsup: 

Godzinę temu, B0Cygano napisał:

czy za pomocą narzedzi diagnostycznych można zmienić charakterystykę pracy tego układu

Wydaje mi się że widziałem przycisk do zmiany siły wspomagania , ale to jest chyba tylko w 2.0 T

Godzinę temu, Misiek_v6 napisał:

No zaraził mnie @Boscorelli skubany, przeglądam ogłoszenia z vectrą xD

Tylko nie popełnij tego błędu co Pan "niebawem" :rotfl:

• Like 3
Godzinę temu, Misiek_v6 napisał:

No zaraził mnie @Boscorelli skubany, przeglądam ogłoszenia z vectrą xD

Nie rób tego! Ja już przepadłem, ale Ty jeszcze masz szansę :D 

Ogólnie nie jeżdżę już teraz omegą tylko vectrą, omega stoi na parkingu i co jakiś czas jest odpalana i przepalona. Właśnie wróciłem z takiej przejażdżki, 3.2 na przelocie  to nie 1.9cdti. Przyśpieszenie, dźwięk, klimat :x - tego nic nie zastąpi. 

W domu jak zadają pytanie kiedy sprzedam omegę to milczę. Jak długo się tak da to nie wiem :D

31 minut temu, Ricardo napisał:

Tylko nie popełnij tego błędu co Pan "niebawem" :rotfl:

Rysiu, a co się stało z "niebawem"?

4 minuty temu, Boscorelli napisał:

Nie rób tego! Ja już przepadłem, ale Ty jeszcze masz szansę :D 

Ogólnie nie jeżdżę już teraz omegą tylko vectrą, omega stoi na parkingu i co jakiś czas jest odpalana i przepalona. Właśnie wróciłem z takiej przejażdżki, 3.2 na przelocie  to nie 1.9cdti. Przyśpieszenie, dźwięk, klimat :x - tego nic nie zastąpi. 

W domu jak zadają pytanie kiedy sprzedam omegę to milczę. Jak długo się tak da to nie wiem :D

Rysiu, a co się stało z "niebawem"?

No sprzedał omegę i kupił Vectrę. Vectra jako drugie auto zawsze spoko ale omegi nie zastąpi :p 

Nie myślałeś nad 3.2v6 w Vectrze?

5 minut temu, SZAJBUS_SzeF napisał:

No sprzedał omegę i kupił Vectrę. Vectra jako drugie auto zawsze spoko ale omegi nie zastąpi :p 

Nie myślałeś nad 3.2v6 w Vectrze?

Myślałem, ale za autem rozglądałem się kilka dobrych miesięcy, z warunków koniecznych to: kombi, automat, xenon, skóry i w 3.2 lub 2.8 były pojedyncze zajechane egzemplarze, którymi nikt się nie interesował, diesli natomiast jest do wyboru do koloru. Porozmawiałem z Rysiem i przekonał mnie do diesla :D

• Like 1

Tylko 3.2 jest do 2005r potem tylko 2.8, które w eksploatacji jest uważam droższe i "delikatniejsze".

Taka vectra z 2008r, 1.9 z chipem też się nieźle odpycha + 6 st asb. I kosztuje w granicach 15~

• Like 1