Jump to content
Omega Elite Klub

Oma Zwierza

Zwierzu
 Share

Recommended Posts

wyglada bardzo ladnie :) witamy i powodzenia w naprawch :)

Witaj jak się chce to się da zrobić laleczkę

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

• Like 1

4 godziny temu, Zwierrzu napisał:

Kupiłem Gruza teraz robi się... by działać ....nie będzie laleczka bo... to opel :)

Opel jest po to, by tworzyć !!!

Zawsze można wszystko, wiem to po swojej "Padlinie" :good5:

• Like 2

Fajnie że dołączyłeś do elitowej rodzinki, widziałem a nawet trochę pogrzebałem, nie jest z nią tak źle :) przód spasowany na blachowkręty, ale ogólnie autko się jeszcze trzyma kupy, wymaga na pewno jakiegoś tam wkładu ale wierzę że będzie dobrze :) 

4 godziny temu, Zwierzu napisał:

Odgruzowanie w toku. Przednie wahacze, przewody hamulcowe na tył miedziane z zarobieniem, 4 sondy lambda, drążki kierownicze  i podpora drążka oraz podciągnięcie ręcznego, wiązka przednia z czujnikiem temperatury i podłączeniem przeciwmgłowych, kpl. świec  to mechanika zdiagnozowana. Wszystkie potrzebne części zakupione i czekam na termin wolnego miejsca w zaprzyjaźnionym warsztacie. Jutro wolne więc trochę ogarnę środek... Tak opel to nie samochód opel to wyzwanie :)

Działaj, działaj nie przestawaj, ktoś powie : "Po co starego Opla wskrzeszać?" Zawsze odpowiadam : "Bo to ginący gatunek!!!" A nowe auto w leasingu i smutnym jak pizda białym kolorze to może i ma co trzeci /I tak właśnie w Europie umiera motoryzacja/

• Like 1

irmiego na rynku braki zakupiłem Kamei nie tak ładny ale ...... oraz dystanse bo po założeniu nowego fellunku koła wpadły na tyle do środka

2021-04-18_094650.jpg

Edited by Zwierzu

5 godzin temu, Zwierzu napisał:

irmiego na rynku braki zakupiłem Kamei nie tak ładny ale ...... oraz dystanse bo po założeniu nowego fellunku koła wpadły na tyle do środka

2021-04-18_094650.jpg

Większość tutaj zgromadzonych nie lubi kamei... Ale ja lubię być inny :D

Wnękę maski musisz koniecznie pomalować na czarno - wtedy efekt jest wydaje mi się zadowalający:)

IMG_20200405_135057400_HDR.jpg

• Like 1

Mamy z @Zwierzu ustawiony wstępnie mini spot na 29.04, spotkamy się, pooglądamy, pogadamy, fotki wrzucimy, będzie fajnie :)

• Like 2

19 godzin temu, PawelP napisał:

To radio masz z Bose? 

Radio z Ali dedykowane do zafiry, przechwyciłem w tanich pieniądzach a Tobie zapewne chodziło czy gra mi zestaw bose na nim, tak gra bo łódzki fachowiec podpinał :)

W dniu 17.04.2021 o 23:25, Skroba napisał:

"Bo to ginący gatunek!!!"

Chciałeś chyba napisać gnijący? Ale wybaczam błąd :D Powodzenia w modach i nie trać zapału bo potrzeba go na prawdę dużo :)

• Like 1

3 godziny temu, Zwierzu napisał:

Radio z Ali dedykowane do zafiry, przechwyciłem w tanich pieniądzach a Tobie zapewne chodziło czy gra mi zestaw bose na nim, tak gra bo łódzki fachowiec podpinał :)

Moduł od LWPM tam zapodaliśmy, także jest CID sterowany z manetki, jest custom radio i bose :)

• Like 3

• 2 weeks later...

A to dopiero początek :):lol:

10 godzin temu, Zwierzu napisał:

będziesz wydawał mówili, będzie dużo mówili

ktos tu był fanem Asterixa? ;)

• Like 1

W dniu 28.04.2021 o 23:25, Aros napisał:

A to dopiero początek :):lol:

W E60 władujesz więcej i to jest prawda, to jest fakt !!!

• Like 1

• 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • Sdandi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.