Jump to content
Omega Elite Klub
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Klimatyzacja, nieznana wtyczka i coś jeszcze - PROSZĘ O POMOC

Recommended Posts

Witam wszystkich,

jako świeżo upieczony właściciel Omegi (98rok, 2.5 TD kombi) zwracam się do Was o pomoc w kilku sprawach.

Po zakupie auta, zrobieniu kilkudziesięciu kilometrów, podjechałem pod dom i by pochwalić się reszcie domowników przygazowałem - efektem tego czynu było połamanie wentylatora, a skutkiem zniszczenie obudowy wentylatora, węża od chłodnicy, urwaniu wtyczki od klimy, obudowy silnika i kilka inych rzeczy. Po grubszym naprawieniu wyżej wymienionych rzeczy znaleźliśmy kilka trapiących nas elementów i to z nimi mam problem i proszę was o pomoc w ich naprawieniu:

1. Wtyczka nieznanego mi pochodzenia, wychodzi od strony filtra i nie mam pojęcia gdzie powinna się znajdować. Może Wy wiecie?

2. Wtyczka od klimy - po rozszarpaniu wiązki przez elementy wentylatora nie mam pojęcia w jakiej kolejności powinny iść przewody. Instalacja raczej orginalna, może po kolorze przewodów uda się pomóc.

3. Wężyk - od czego on może być? Może od EGR ale pewności nie mam i nie wiem gdzie powinien być zainstalowany.

Z góry dziękuję za pomoc.

received_225675252862585.jpeg

received_1000889080767548.jpeg

received_583597502773862.jpeg

received_573290084115042.jpeg

received_375517127494797.jpeg

received_846561372713461.jpeg