Jump to content
Omega Elite Klub

sprzedam moją b mv6 sedan

marcinte1981
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie sprzedam moją omegę opisana jest w dziale nasze omegi ale chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Podaj linka do tematu albo zrób foto i wrzuć tutaj. I wstaw opis co i jak było robine. Ułatwi to organizację i uniknie niepotrzebne pytania.

A może by tak trzymać się wcześniejszego szablonu. Gdzie jakieś namiary i cena ?

Ciężko przeczytać regulamin ?

Edited by OMEGATOR
  • Like 1

Godzinę temu, OMEGATOR napisał:

A może by tak trzymać się wcześniejszego szablonu. Gdzie jakieś namiary i cena ?

Ciężko przeczytać regulamin ?

:f:

Auto do obejrzenia w Legnicy lecz dopiero od 14 08 bo jadę nim jutro na urlop cena jest do uzgodnienia 

Auto prawie nie jeździło przez 1.5 roku tylko przeplatane i po mechanikach bo rzuciła palenie na dwóch cylindrach okazało się że fabrycznie nową cewka która wymieniłem wraz z przewodami i świecami była wadliwa założona nową cewka Bosch 

Mierzyłem kompresję trzyma fabryczne parametry. Do wymiany jest lewy kat bo uszkodził mi go mechanik u siebie na placu i wmawiał mi że to od tego że paliwa za dużo szło w wydech A okazało się że jest uszkodzony mechanicznie. 

Auto nie ma wycieków mimo plastikowych pokryw.

Felgi że zdjęć zostały pomalowane proszkowo na biało lecz jeszcze ich nie poskladalem mam do nich opony hankook ventus prime 2 w rozmiarze 225/55r16 z roku 2019  z przebiegiem 5 k km

Auto teraz stoi na stalowych 15 z zimowkami 

Rdza na dolnych rabatach drzwi i mały pęcherzyk na lewym tylnym błotniku bez dramatu z wiedzy która posiadam nigdy nie był naprawiamy blacharsko i ma oryginalny lakier lecz nie dysponuje miernikiem i nie mam jak tego sprawdzić A wątpię żeby Szwajcar od którego kupiłem omege wciska mi kit 

Podłoga zdrowa 

W zawieszeniu nic nie stuka 

Wnętrze zadbane prawie żadnych oznak zużycia 

Pompa abs raz działa raz nie do wymiany elektronika 

Nie mieliście okazji zobaczyć mnie na zlotach bo 8 miesięcy po zakupie uszkodzilem sobie kręgosłup i do tej pory walczę o powrót do zdrowia . 

Rok po wypadku gdy straciłem pracę zmuszony byłem sprzedać moje audi v8 

Omege sprzedaje bo potrzebuję kasę na auto które nadawać się będzie na taxi bo stan zdrowia nie pozwala mi wrócić do pracy na ciężarówki

1 godzinę temu, NerwuS13 napisał:

Jaka cena?

Cena do uzgodnienia auto kosztowało mnie 19 k w 2017 dodatkowo po przyjeździe do Polski został wymieniony rozrząd wszystkie płyny  chlodniczka oleju uszczelniony silnik na wszystko mam papiery A i instalacja gazowa za 3.5 k I na pewno taniej nie sprzedam niż 20 k chyba że bez felg ostatnio nowa cewka Bosch kable i świece oraz aku Bosch s4  

Olej motul 5w40 

Do końca tygodnia jestem w Zakopanem w sobotę będę wracał  moją omegą przez Kraków i dalej a4 do Legnicy 

Zgadzam się na wizytę w dowolnej stacji diagnostycznej czy wskazanym warsztacie oczywiście na koszt kupującego 

Auto jest w niespotykanym oryginalnym stanie wymaga drobnych napraw blacharskich ale nie ma dziur  rdza głównie na rantch drzwi i w jednym miejscu na blotniku mały purchel 20220808_160450.thumb.jpg.9d48e91f57d0a2d5c79b124a21e4d935.jpg

5 minut temu, OMEGATOR napisał:

20 koła :masakra: 

Czy ja coś źle zrozumiałem?

No op chce 19k bo tyle go wyniosła... No to powodzenia... będzie jak z niebieską B przedfl z 2.0 XDD

• Haha 1

Cena adekwatna do stanu jak wolisz kupić złom za 5 k i wpakować w niego 20 k to twoja sprawa zapewniam Cię że nie widziałeś omegi w takim stanie podkreśliłem że nigdy nie była naprawiana blacharsko wiem że w Polsce ciężko będzie go za tyle sprzedać ale w Niemczech bez trudu sprzedam go za 5 k euro chciałem dać szansę miłosnikowi tego modelu z Polski na kupno naprawdę unikatowego egzemplarza A porównywanie 2.0 z topowym mv6 z maksymalnym dostępnym wyposażeniem  jest nie na miejscu zwłaszcza wśród osób które są fanami tego modelu także proszę o zachowanie takich uwag dla siebie zwłaszcza że nie widziałeś na żywo tego samochodu i chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że znalezienie auta w takim stanie które w dodatku jest na sprzedaż graniczy z cudem 

Same felgi chodzą od 5 k w górę  

Ja uważam za 20 k za ten samochód to okazja która się już raczej nie zdarzy 

Pozdrawiam

• Like 1
  • Haha 1