Jump to content
Omega Elite Klub

Fotel elektryczny kierowcy + kluczyk w stacyjce

Share

Recommended Posts

Witam mam taki problem, że ostatnio mój fotel elektryczny od strony kierowcy jeździ tylko do połowy (w położeniu przód tył) reszta działa. Miałem na chwilę cofnięty na maxa do tyłu i teraz mogę jedynie do połowy przysunąć a nie ukrywam że przydałoby sie troszkę bliżej siedzieć 😂. Miał ktoś z Was taki problem, co zrobić w takim wypadku? 

Co więcej od czasu do czasu mam problem z wyjęciem kluczyka ze stacyjki czym to moze byc spowodowane?

Pozdrawiam 

• Like 1

Co do fotela to tak jak Graba pisał sprawdź czy nie wpadło coś do szyny prowadzącej. 

Jeśli chodzi o stacyjkę to możliwe że już zapadki wyrobione lub grot kluczyka. Jeśli masz drugi kluczyk to sprawdź jak on działa. 

• Like 2

No ja bym zaczął od właśnie sprawdzenia w szynach a przede wszystkim czy śruby fotela masz dokręcone, one tak śmiesznie mają ze jak nie dokręcisz to będzie się blokować o szynę

• Like 1

Problem z wyjęciem kluczyka może występować również z winy ASB. Nie możesz go wyjąć czy nie możesz przekręcić stacyjki do pozycji 0, tak jakby auto stało na biegu (rozumiem, że chodzi o 3.2V6) ?

42 minuty temu, Piast-oracz napisał(a):

Tak 3.2 pojawia sie to sporadycznie mogę odpalać i ruszać ale całkiem w tyl nie idzie i czasami nie mogę wyjąć.

Pozostaje wyjąć wkładkę wyczyścić i złożyć spowrotem https://youtu.be/3EjN5vshwIM

Jak jeszcze możesz przekręcić w pozycję zapłonu to luzik bez problemu ja wyjmiesz na zewnątrz jak coś pisz nawet priv to ci nr podeślę i pod powiem  jak zrobić 

• Thanks 1

11 godzin temu, Sdandi napisał(a):

Pozostaje wyjąć wkładkę wyczyścić i złożyć spowrotem https://youtu.be/3EjN5vshwIM

Jak jeszcze możesz przekręcić w pozycję zapłonu to luzik bez problemu ja wyjmiesz na zewnątrz jak coś pisz nawet priv to ci nr podeślę i pod powiem  jak zrobić 

Super będę działać to najwyżej sie odezwę 💪

• Like 1