Jump to content
Omega Elite Klub
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Irmscher na allegro, olx, ebay itd.

patryk2828

Recommended Posts

Wieeem, ale to tak jak by Ci ktoś rękę odciął i zamienił na inną. Moja Omega ma dusze
Eh jak by ci to powiedziec, moja była najbiedniejsza jaka wychodzila z korbami z tylu i bez halogenow i z czanymi dekorami, a teraz wyglada jak wyglada i to tak jakbys chodził w ciuchach no name i stwierdasz ze wypadalo by cos zmienic i ubierasz sie w lacoste adasie itd :D

ma ktoś oryginalny taki zderzak po vinie? potrzebuje od góry klapy (przy tylnej szybie) do mocowania spojlera wymiar gdzie dokładnie się przykręca ten spojler. pozdro 

irmscher-opel-omega-FL-lim-1.thumb.jpg.3d7dfc8ba78639345ea9b93849fa8268.jpg

Edited by Maciej

41 minut temu, Maciej napisał:

ma ktoś oryginalny taki zderzak po vinie? potrzebuje od góry klapy (przy tylnej szybie) do mocowania spojlera wymiar gdzie dokładnie się przykręca ten spojler. pozdro 

irmscher-opel-omega-FL-lim-1.thumb.jpg.3d7dfc8ba78639345ea9b93849fa8268.jpg

Mam przedni kompletny irka bfl gdybys był zainteresowany. Oryginał komplet spryski, halogeny, siatka, belka, steropian czy jak sie to zwie, zbiornik z pompkami

1 godzinę temu, danio napisał:

Mam przedni kompletny irka bfl gdybys był zainteresowany. Oryginał komplet spryski, halogeny, siatka, belka, steropian czy jak sie to zwie, zbiornik z pompkami

Dobrze wiedzieć. W jakim stanie  ?. Masz jakieś foto ?

Nie mam. Wiadomo do malowania. I taniej go nie sprzedam niz kupiłem :P

Jak Śwagier wspomniał. Dobrze że te graty sa z plastiku. Nie rdzewieja jak omega :D

2 godziny temu, danio napisał:

Jak Śwagier wspomniał. Dobrze że te graty sa z plastiku. Nie rdzewieja jak omega :D

Przy Twoim trybie lezakowania to już by ich mogło nie być :f:

W dniu 16.03.2019 o 18:27, danio napisał:

priv :)

• 3 weeks later...
6 minut temu, saint napisał:

Wisi baaaardzo długo. Wyjściowa cena była 3800 o ile dobrze kojarzę. Pisałem i dzwoniłem do gościa,  czy można osobno kupić jakieś fanty. Odpowiedział,  że nie ma takiej możliwości. A szkoda :(

19 minut temu, Misiek napisał:

Wisi baaaardzo długo. Wyjściowa cena była 3800 o ile dobrze kojarzę. Pisałem i dzwoniłem do gościa,  czy można osobno kupić jakieś fanty. Odpowiedział,  że nie ma takiej możliwości. A szkoda :(

no własnie z @danio gadalismy to ten sam gościu co od niego kiedyssss bralismy przód  troche dziwny 

4 godziny temu, Misiek napisał:

3800 bo był jeszcze tylny. Teraz tylnego brak i cena 3k 

2 minuty temu, danio napisał:

3800 bo był jeszcze tylny. Teraz tylnego brak i cena 3k 

No widzisz, ja chciałem kupić przedni zderzak to nie chciał sprzedać, tylko komplet. Jak widać w opisie ogłoszenia zderzaka tylnego niema. Czyli mógł sprzedać osobno. 

• 1 month later...
5 godzin temu, Maciej napisał:

dobra cena za taką kierownice ? 

Słabo, brak sterowania i dekor obdarty...

• 2 years later...
  • 2 weeks later...