Jump to content
Omega Elite Klub
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Fake Daily Catera by Grabarz

Grabarz

Recommended Posts

Dzieki pany :) lampy odswiezone zregenerowane :) co do spota za bardzo napiety grafik byl jesli chodzi o rowery 😁 mozaika nie przez przypadek przed garazem jak i w garazu 😁 co do kosztów to wzieli za to rowno tysiąc pln 

Szrot jakich mało!!!, trzymający się na drutach i sznurkach, towarzystwo jakieś szemrane: @Agnieszka, gość robiący lampy @Misiek, nie znam człowieka, pewnie jakiś amator!!! 

Kochani taka szydreka mi weszła na baniak, a tak poważnie :x

Szrot jakich mało!!!, trzymający się na drutach i sznurkach, towarzystwo jakieś szemrane: @Agnieszka, gość robiący lampy @Misiek, nie znam człowieka, pewnie jakiś amator!!! 

Kochani taka szydreka mi weszła na baniak, a tak poważnie : 
Co to się z człowiekiem dzieje kiedy od dawna zlotu nie ma, nie wiadomo kiedy będzie znów widział te wesołe "mordy" :) Jako Pół-emeryt :) masz świetne poczucie humoru. Tak trzymać ...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, Grabarz napisał:

A no i zapomniałem napisać ze zaliczony wkoncu spot opel klub łódzkie emoji16.png razem z@Agnieszka :) no i wkoncu odebrane fanty od@bartek05395 dzieki mistrzu emoji16.png

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka

Polecam się na przyszłość i do następnego :D

Pod wskazówkę w liczniku masz wrzucone osobne czerwone oświetlenie? 

Używam spray waxa z adbl, ale to ceramic qd lepiej chyba podbija kolor :thumbsup: chyba, że u mnie to etap w którym wszystkie inne się bardziej podobają niż swoja... :mysli::f:

Tak oddzielne czerwone podswietlenie :) wosk w sprayu od nich tez robi robote a co do podbijania koloru to quick detailer najbardziej podbija wedlug mnie :)

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka

Najdłuższy przestój tego auta za moich czasow :( teraz ze trzy tygodnie walki z dwumasa a wczesniej tez ze trzy tyg jak atala bez lamp radia baku itd

No to też muszę u siebie tak podświetlenie ogarnąć w takim razie :jop: na razie używam tego wosku jako pierwsze od nich i jestem zadowolony. Wcześniej od rrc, efekt też bym dobry ale to już inna liga :D

Czasami i takie przestoje też są potrzebne żeby się stęsknić i docenić co się ma :D

To prawda :) teraz jakies detale zostaly i odkladanie kasy na blache robilem różna chemia ale adbl jak dla mnie 1 miejsce, do wnetrza mam inny tylko zestaw :)

A co z blachą jest do roboty? 

Ja dopiero zaczynam przygodę z adbl, bk wcześniej uczyłem się na rrc ale różnice już widać gołym okiem :f:

Majster pokaz jak zalozyles quick z woltomierzem z przodu. Mnie ta guma wadzi i jak zamkne popiolke to nie idzie otworzyc jej. A zapalniczki nie chce ruszac

Screenshot_2020-11-09-19-45-19-1.png.165bad48cfc363d8d11b6da0d492ca01.png

A z peiyinga kupowales? Fakt jest ciasno ale wszystko bangla bez problemu jutro zrobie foty dzisiaj bie jestem w stanie juz zejsc do garazu 😁 

@maniack te dwa z lewej jak dla mnie robia największą robote, nawet bez pedzelka elegancko czyści :) a te dwa po prawej tez całkiem spoko :)

DSC_0199.JPG

• Like 2
  • Thanks 1