Jump to content

Klimatronik z bfl do b

Danielos82
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie. Moze ktos pomoze deska z omy b zrzucona klimatronik zalozony od bfl wczesniej byl z zolta kostka. Posiada ktos informacje schematy kostek od b i bfl chodzi mi o kostki wychodzace z wiazki do panelu sterujacego klimatronikiem przewody w kostkach roznia sie kolorami i stoje w miejscu.

no ja nie pomoge widzialem twoj temat ale niestety sie nie orientuje a Ci ktorzy ogarniajo pewnie na dlugim weekendzie...

Moze by sie znalazl ktos z TIS'em kurde by mi zerknal czy nie ma schematu.

Dzięki Grabarz za chęci  :)

Problem w tym zę w moim TIsie, i  (z tegi co wiem nie tylko w moim) schematy elektryczne są tylko do RM2002 i 2003:/ Ciężko będzie to porównać z klimatronikiem z Be.

Tutaj masz całkiem fajne schematy do be i flki tyle że w języku wroga. Z pomocą translatora da się to ogarnąć jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojecie o elektronice.

http://vectra16v.com/slp.html

Moze by sie znalazl ktos z TIS'em kurde by mi zerknal czy nie ma schematu.

Dzięki Grabarz za chęci  :)

Problem w tym zę w moim TIsie, i  (z tegi co wiem nie tylko w moim) schematy elektryczne są tylko do RM2002 i 2003:/ Ciężko będzie to porównać z klimatronikiem z Be.

Tutaj masz całkiem fajne schematy do be i flki tyle że w języku wroga. Z pomocą translatora da się to ogarnąć jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojecie o elektronice.

http://vectra16v.com/slp.html

Jestem coraz blizej celu. Dzieki Skit jak ogarne to podziele sie wynikami pracy.

• 3 weeks later...

Postanowiłem że dopóki wszystkiego nie dopne na ostatni guzik nie zamieszcze żadnej porady by nikogo nie wprowadzić w błąd choć wątpię że jeszcze ktoś zechce robić takie przeróbki. Ogólnie jestem na etapie szyby działają lusterka działają na panelu z bfl problem leży jedynie po stronie centralnego drzwi przednie nie chcą współpracować do końca tygodnia planuje założyć kokpit dziś gdybym miał robić taki face lift zastanowil bym się czy warto, plus jest taki że cale auto już znam tzn mój egzemplarz wszystko razem z wygluszeniem zrobione myślę że nie będę żałował włożonej pracy podzielę się efektami jak skończę i wszystko opisze.